Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alapvető kérdések amire...

Alapvető kérdések amire mindenki tudja a választ rajtam kivűl? (Olvasd el a leírást)

Figyelt kérdés
Sziasztok egy eléggé elszigetelt tanyán nőttem fel szóval van 1-2 dolog amit nem tudok de másoknak teljesen alap. Most kettőt kérdeznék meg. Az egyik hogy ugye van a metro és ha lemész áll ott egy fasi plusz vannak ilyen kapuk. Na most ha jegyet akarok venni akkor azt hol kell? Gondolom nem a palinál hanem vannak ilyen automaták de nagyon nem vágom, amikor régebben voltam egyszer megoldották helyettem most ivszont majd nekem kell. A második kérdésem vicces lehet sokaknak de az van hogy ahol én felnőttem ott olyan kádban fürödtünk ahova magunknak kellet vizet vinni nem pedig ilyen bojleres megoldásban és hát én csavargattam a gombokat de ha meleget tekerek rohadt forró lesz ha hideget akkor meg egyből rohadt hideg. MInd a kettőt kéne csavarni egyszerre hogy normális legyen a hőfok vagy hogy van ez? Tegnap majdnem leégettem vele a pocsömet XD szóval már nem nagyon akarok próbálkozni. Kérem azokat akik csak azért írnak kommentet hogy kigúnyoljanak vagy kinevessenek azok inkább ne tegyék. Illetve nem csaj vagyok szóval nem vagyok semmire rávehető plusz azért hülye sem vagyok csak más környezetből származom mint az átlag. Köszi előre is.
2018. márc. 6. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia régen én is olyan kádban fürödtem.A metrós kérdésedre nemtudom a választ,persze mind kettőt elcsavarhatod és így langyos lesz de van olyan is amit fel kell húzni és középen hagyni.vagy először hideget engedsz majd forrót így is kellemesen meleg lesz.
2018. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A metró aluljárókban vannak jegy autómaták, ott lehet jegyet venni. És igen, mind a kettőt egyszerre kell csavarni.
2018. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lila színű automatákat keress a megálló környékén vagy Relay újságosnál is vehetsz jegyet, ha az van közelebb.
2018. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!