Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki beszél a harmónikus/j...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki beszél a harmónikus/jó/boldog kapcsolatról de te már találkoztál is ilyennel?

Figyelt kérdés
Az én környezetemben azt látom, hogy pl az egyik haverom együtt van valakivel akkor pár hónap után már a háta közepére sem kívánja, amikor szakítanak persze megvan szakadva mind a két fél lelkileg , mert "szerették" egymást:D(de ezek a kapcsolatok , mintha belemenekülést tükröznének, kapcsolatfüggést, semmi értelmük kb nincs) velem is kb csak ilyen volt eddig, és gondolom sokakkal, ez persze nem azt jelenti, hogy nem volt 1 boldog percem sem vagy nem élveztem vele lenni, csak alapjába véve kb ennyi. Vagy pl.: mindenkinek úgy adja elő az ember, hogy neki tényleg egy boldog kapcsolata van , de utánna meg mondjuk nekem/neked panaszkodik róla, hogy ez a baj meg az, az hol él?:D mintha az egész csak egy meddő álom lenne sok ember számára. Szerintem rengeteg ember még saját magát sem ismeri, saját magán sem képes eligazodni az , hogy akar stabil kapcsolatot létrehozni? MEGÉRTÉSSEL,BIZALOMMAL,ÁLDOZATOSSÁGGAL na ezektől a válaszoktól, már lassan hányok annyira sablonossak. Szerintem az az ember aki egyedül nem képes boldog lenni az ezekere a dolgokra rohadtúl nem képes! és egyre nehezebb is egyedül boldognak lenni minden szempontból...kíváncsi lennék más ember álláspontjára ezzel kapcsolatban. Tudom most sokan lesznek akik már "elérték" ezt az álom kapcsolatot azok meg legyenek szívesek mondják meg ,hogy mennyire érzik stabilnak egy 10 skálán. 22/f

2014. okt. 24. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyok lassan ilyenben. Remélem ilyen is marad. Legjobb fiú-lány barátságból indult és női oldalról nem bántam meg.
2014. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt gindolom h a mienj rendben van, talan ezert is tartunk 16 evnel. Ami fontos az a bizalom es a masik tisztelete, persze ezen kivul is sok minden , de szerintem ez a ketto a legfontosabb . 37F
2014. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elobb utobb minden kapcsolat tonkre megy,Hacsak mindket fel agyilag ertemes es kepesek mindketten lepeseket tenni azert hogy jo legyen a kapcsolatuk.
2014. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is abban élek immáron több mint 3 éve


mi kell a jó kapcsolathoz? olyan dolgok amiktől hánysz, meg ezeken felül tudatásság! pl Pál Feri meg Popper Péter írásai, szövegei nagyon jó alapot adnak egy tudatos kapcsolat létrehozásához


és azért azt is jó tudni, hogy attól még, hogy egy kapcsolatban vannak problémák, nem biztos hogy nem harmónikusak!

2014. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aztamindenit! Én igazából csak annyit szeretnék mondani, hogy köszönöm ezt a kérdést, mert az egyik mondatod betalált, kezdek észhez térni.


---

Egyébként egyet tudok érteni azzal amit írsz. Tényleg nagyon rossz dolog az elválás, vagy amikor az ember már nem képes arra hogy változtasson, nem akar, ellustul, nem is szereti a másikat... fájdalom, utálom a fájdalmat. Összejövünk, szétmegyünk, ki akarja ezt élni? Én ebben azt látom, hogy szépen lassan elfogyunk. Mindenkinél otthagyunk magunkból egy kis darabot, aztán szépen lassan azt se tudjuk kik vagyunk...?

2014. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elgondolkodtatóak!
2014. okt. 25. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

egyrészt kifiam 22 éves vagy, várjá még a hosszu kapcsolattal

másrészt meg egyszer kell jól találni nem ki be ugrálni a sz r kapcsolatokba hogy elmennyen az időd meg az idegrendszered és alkoholista tömeggyilkos legyél

2014. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mire várjon még 22 évesen a hosszú kapcsolattal?
2014. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!