Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan 22...

Mit gondolnátok egy olyan 22 évesről, aki még soha nem dolgozott semmit? És jövőképe se nagyon van mi lesz vele

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen sokan még tanulnak. Nem mindenkinek kell dolgoznia közben. Engem nem érdekel, mindenki maga tudja hogy mit kezd (vagy nem kezd) az életével, feleslegesnek érzem, hogy itélkezzek, inkább a saját dolgommal foglalkozok.

Én is csak 23 vagyok. találj magadnak célokat, találd ki mi érdekel és mit szeretnél csinálni. Ha meg mégse jön be akkor merj váltani. Nem kötelező az első munkahelyedről nyugdíjba menni.

2018. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dolgoztam 25 éves koromig , mert addig végig tanultam és a szüleim sem említették, hogy el kellene mennem dolgozni.
2018. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Még dolgozhat épp eleget. A jövőképe mindenkinek kialakul valamikor. Úgy gondolom, hogy 22 évesen még semmiről sem maradt le.
2018. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném, hogy elítélendő, abban az esetben, ha tanul még. Sokan vannak ezzel így. Én pont 22 évesen kezdtem el dolgozni, suli utolsó éve mellett. Előtte egy napot se dolgoztam, mert megtehettem, hogy a tanulásra koncentráljak. Hálás vagyok a szüleimnek érte. Jövőképem nekem se nagyon volt még annyi idősen, azon kívül, hogy lediplomázok és valahol majd dolgozni fogok. Szóval alapvetően így nem lenne ezzel gond. Persze, ha évek óta nem csinál semmit az illető, nem tanul, csak otthon élősködik, akkor az már nem olyan elfogadható.
2018. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondolom,hogy még mindig tart nála a fekakorszak.

Rapper stílus,rapper zenék,térdhajlatig lelógó seggű farmer,kapucni mögé rejtett,befordult,mindenre és mindenkire haragudó értfogyos arc.

2018. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad le mivel tölti az idejét, mi a hobbija, vannak-e káros szenvedélyei, milyen barátai vannak, tanul-e még stb. Így nem lehet normális választ adni.
2018. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs semmilyen célod, amit szeretnél megvalósítani?
2018. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!