Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondolnátok...

Lányok! Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott egy hely ahol együtt dolgoztok egy sráccal.

Miután vége a munkának (mert szezonális munka volt), meg keres titeket facebookon és rátok ír.

Beszélgettek párszor, aztán megkérdezi, hogy lenne e kedvetek találkozni.

Ti igent mondtok, de ő végül nem hívott el és azóta se beszéltetek.


Én vagyok az a srác és nagyon szeretném még mindig elhívni, csak mostanában a körülmények és az egyéb dolgok nem teszik lehetővé.

Attól még facebookon beszélhettem volna vele, de én olyan vagyok, hogy nem nagyon szeretek facebookon beszélni. Főleg a beszélgető partnerrel ismerkedési fázisban vagyunk. Úgy vagyok vele, hogy annyival több mindenről lesz majd miről beszélni személyesen, így elkerülve a kínos csend eshetőségét. Tehát eddig csak emiatt nem írtam neki.


Ennek az egésznek (hogy már nem dolgozunk együtt) már kicsivel több mint egy hónapja.


Szóval lányok, ha ti lennétek a lány helyében akit el szeretnék hívni, ti mit gondolnátok ha ennyi idő után csak úgy rátok írnék, hogy remélem nem gondoltad még meg magad a találkozóval kapcsolatban?


2018. jan. 25. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus elmennék (ha nem akkor meg lényegtelen az időzítés) , kérdezd meg nincs mit veszteni.
2018. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmennék vele ha megkedveltem volna, és látnék esélyt a folytatásra. Ilyen szempontból az időzítése nem mérvadó. Nem lenne baj, attól, hogy ennyi idő eltelt közben.
2018. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?:)
2018. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok, tőle még nem kérdeztem, de kb 22 körül lehet :)
2018. jan. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!