Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová tart a mai fiatalság?

Hová tart a mai fiatalság?

Figyelt kérdés

Az iskolában és kint az utcán olyan sok szavakat hallok,ami biztosan nem is tudják,hogy mi az. Ilyen betegségeket kiabál a másikra pld:Fogyatékos,autista,hiperaktív stb..

Jó én is fiatalok közösségében vagyok,De ilyet szavakat kimondani az már brutális. Jó biztos van olyankor,hogy az idegesség miatt vagy ki csúszott a szájából a szó,De minden egyes percében mindig azt a szavakat mondja. Én is majdnem fogyatékossággal élek de Emberek,hová tart a mai fiatalság? Csak a káromkodás megy,meg ahogy a gyereket elkényeztetik. (??)



2018. márc. 7. 20:52
 1/6 Firedoom ***** válasza:
Az elejen meg azt mondtam oke, talan meg igazsag is van benne, de a tobb szaz "jaj a kortartsaim" "jaj a mai fiatalsag" es hasonlo kerdesek utan en csak egyet teszek fel: minek kell veluk foglalkozni?
2018. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja mit hoz a jövő. Persze tippelni lehet de nincs főnyeremény.
2018. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HaEv ***** válasza:
71%

Kedves Kérdező!

Ugyanezt mondták a Te korosztályodról és ugyanezt mondták az én korosztályomról. Igen, egyre jobban csúsznak lefelé ezek a dolgok. A szülők - tehát mi - tehetnek róla! Ez a világ rendje, ez így működik. Mivel a mi hibánk, csak mi tudunk változtatni rajta. De nem azzal, hogy "fiatalság"-ként beszélünk róluk - ez elkülönülő, megalázó távolságtartás, tehát egyáltalán nem jó példa és nem is ösztönző számukra.

2018. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyi a probléma, akkor jobban aggódnék az autistánál is gázabb weaboo felhasználó neved miatt, meg hogy szavakon kiborulsz, mint azon amit leírtál.

Nagy hipokritizmust és/vagy kevés személyes kapcsolatot vélek felfedezni a kérdésben. Én napi szinten "mai fiatalokkal" vagyok egy légtérben, és meglehetősen bizakodó vagyok. Ha nem ragadod ki a legalja réteget, és próbálod átlagosnak beállítani, inkább megnézed azokat akik adnak is magukra minden szempontból akkor meglepődnél milyen értelmesek és céltudatosak sokan.

Az meg hogy a "fogyatékos" szót sértésnek használják most ne legyen már olyan dolog amiért a pokolra kívánjuk őket.

2018. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

20 éve is ez volt!

Álltam a ma keményvonalas, toleráns értelmiségit adó (ex)barátnőimmel a buszmegállóban és röhögőgörcsöt kaptak, mert ott állt egy család a fogyatékos gyerekükkel. Annyira szégyelltem magam, hogy inkább elsétáltam és gyalog mentem haza.

Nem kell mai fiatalozni.

2018. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit akartam, hogy nagyon tetszenek a válaszok, köszönöm, hogy léteztek, ez önmagában nagyon feldobta az estémet. :)
2018. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!