Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez kényszerbetegség lehet?

Ez kényszerbetegség lehet?

Figyelt kérdés
Egy nap sokszor megmosom a kezem, mert már azt sem bírni elviseli, ha kicsit ragacsos. Sokszor úgy érzem le kell ellenőriznem bizonyos dolgokat, pl. jól bezártam-e az ajtót, jól lezártam-e a telefont. Amikor internetezek is az jár az agyamban, hogy mindent megnéztem-e, amit akartam, mert ha nem akkor azon jár az agyam. Továbbá olyan dolgokra gondolok amikre egyáltalán nem akarok pl. beteg vagyok, valami bajom van stb.
2018. márc. 7. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Túl nagy jelentősséget tulajdonítasz annak, hogy tudj mindent amit tudni akarsz. Ez nem baj mert így érzed magad mondhatni biztonságban. Mindenkinek van valami furcsasága. Nem vagyok pszichológus csak én látom így.
2018. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha nagyon eluralkodik rajtad, és már határozottan zavar, akkor igen, az.
2018. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem az zavar a leginkább, amit az utolsó mondatomban írtam le.
2018. márc. 7. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ez már az, mert rendszeresen előfordul.
2018. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Keress fel egy pszichológust!
2018. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Pánikbetegség így kezdődött nálam!
2018. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem tudod szándékosan "nemcsinálni" ezeket akkor pszichiáter.

(tudom ez a "nemcsinálás elég sokáig kellemetlen tud maradni)

2018. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég esélyes, hogy az vagy, sajnos nekem személyes tapasztalatom van vele, igaz egy picit durvább szintet rt el a dolog, pár évemet tönkre is tette a dolog, szóval szerintem ne kockáztass, ha nem tudsz ellenállni a késztetéseknek, és addig nem vagy nyugodt míg meg nem tetted akkor szerintem inkább most igyekezz orvosolni a dolgot.
2018. márc. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!