Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Call centerben dolgozom....

Call centerben dolgozom. Teljesen kiabrandultam az emberekbol?

Figyelt kérdés

Azt hiszem most ert meg bennem hogy rendesen ralatok a vilagra es elborzaszt. 10 hivasbol 3 ember nem tudja a sajat nevet sem lebetuzni nekem,3 meg keptelen felfogni ha valamit nem tudok neki megoldani es ordibalnak velem. Nagyon sokan nagyon nagyon butak.

Es ezek szavaznak!!!!!! Levisznek az eletrol minden nap. Ti ezt a valo eletben tapasztaljatok?


2018. márc. 10. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy ismerosom call centernel kezdett dolgozni sokat beszelt errol de nem ertettem a dolgot. Kesobb dolgoztam kereskedelemben akkor ertettem meg az egeszet :D keress masik allast, mentalisan le tud farasztani a sok ertetlen ugyfel
2018. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez még a könnyű része. Próbálj meg elmenni eladónak, pultosnak, vevőszolgálatra, az ugyanez x1000.
2018. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Szemtol szemben azert nem ekkora a szajuk az embereknek. Itt meg igazabol arc nelkul tudnak ordibalni veled. Szoval ez rosszabb
2018. márc. 10. 18:50
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Megértem. Én fodrászként dolgoztam egy hálózatnál, így nem válogathattam meg h kit vállalok el és kit nem. Undorítóak a vendégek, ostobák, bunkók, agresszívak. Kihúztam néhány évig, de elég volt, pedig nagyon szerettem a szakmámat.
2018. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

"Szemtol szemben azert nem ekkora a szajuk az embereknek."

Wow, érdekes kijelentés. A pultost kb embernek se tekintik, ezért egy eset messze nagyobb nyomot hagy. Ha elküldenek a halálba telefonon, jót mosolyogsz közben. Ha személyesen aláznak még ha nem is olyan gyakran, az jobban megmarad és jobban is vissza kell fognod magad, mert nem ütheted le és még udvariasnak is kell maradnod, különben a felettesed elküld.

A telefonos tahó egy vicc ehhez képest, ráadásul ott rögzítik a hívásokat és nem csak a kedves vevő által elmondottak alapján gorombítanak le később.

2018. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Én 3 hétig dolgoztam call centerben, de nem bírtam idegekkel, pedig nem is találkoztam olyanokkal, akikről írsz, valahogy szerencsém volt, a bunkók is elkerültek. De tény, hogy rengeteg iszonyúan buta ember van, én leginkább a Facebookon szembesülök ezzel, elképesztő, hogy mennyire sötétek az emberek. De a választásokat illetően megnyugodhattok, teljesen mindegy, ki kire szavaz. Nem mindegy, ki fogja szétlopni az országot a köv. 5 évben? Ha van politikus rokonod, szavazz rá...Ennyi.
2018. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

"Szemtol szemben azert nem ekkora a szajuk az embereknek."

Lépj be a boltban hallottam csoportba Facebookon! Én a fejemet fogom a posztot olvasva és óriási respect mindegyik boltban dolgozó embernek, én a helyükben már rágesrég legyilkoltam volna valakit. Kötélből vannak az idegeik. Nekem ökölbe szorult a talpam a történeteket olvasva; nem igaz, hogy élőben nem bunkók az emberek! És ezt nem is értem, én sosem bunkóznék semmilyen eladóval, köszönök, megköszönöm stb. De sokan nem ilyenek.

2018. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
* posztokat
2018. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem még nincs tapasztalatom, de szüleimnek igen. Meggyűlölték az embereket. Meg is értem. Ilyen szempontból talán tényleg jobb B2B szektorban dolgozni.

Sajnos az emberek (és igen szerintem mindenhol, külföldön is) nagyon buták és szomorú az egész, hogy sok minden a szegény dolgozókon csattan... Nincs mit tenni, aki nem bírja, annak váltani kell, mert ez borzasztó. Vagy valami elfoglaltságot találni, ami újra a lelki nyugalomra hozhatja.

2018. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Csodálkozol?? Ez a magyar nép hihetetlenül buta es a legtobb egy idegbeteg. Pl mas országban mar fellázadtak volna a kormány ellen de ezekkel bármit meglehet csinálni csak példaként írom hogy lasd itt milyen emberek vannak.
2018. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!