Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk vagy akár lányok is...

Fiúk vagy akár lányok is tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mostanában nagyon jóba lettem. Szeptember óta ismerem de csak 2 hónapja vagyunk nagyon szoros viszonyban. Van egy olyan sejtésem hogy tetszem neki de nem vagyok benne biztos. Folyton ölelget volt mikor megpuszilt sokszor megfogja a kezem minden nap ír és suliban beszélünk. Senkivel nem olyan mint velem. Nagyon szoros a viszonyunk és nem tudom hogy tetszem e neki vagy mégsem.

2018. márc. 11. 00:58
 1/10 MR.X. ***** válasza:
39%
Célozgatva kérdezd meg ...írd körbe ...csodálatos a magyar nyelv. :D Utalgass..."Mit fogod a kezem? A férjem akarsz lenni?" Stb...ilyen viccesen mondva persze...
2018. márc. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A leírásból egyértelműen kitűnik, hogy tetszel neki.

(N)

2018. márc. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki.

Ő tetszik neked?

2018. márc. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem nyilvánvalóbb mint, hogy tetszel neki
2018. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 igen
2018. márc. 11. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:
5, Akkor ebből szex lesz
2018. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ölelget, megpuszil, megfogja a kezed, minden nap ír...Elég egyértelmű, hogy tetszel neki.
2018. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb "előzd meg" és te öleld meg és puszild meg. Ebből csak rajön, hogy kölcsönös a vonzalom.
2018. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5: Akkor bátran lehet viszonozni.

Akár intim dolgokkal is.

Egy fiúnak ebben a relációban csak a nem intim területeket szabad érintenie, mert nem tudja, mi újság nálad. De ha viszonzod a vágyait, akkor nyugodtan fejezd ezt ki neki!:)

2018. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyebkent szokvanyos esetben ez egyertelmuen arra utal, hogy tetszel neki.

De en mar estem pofara ilyen helyzetben. Ugyanez volt a helyzet, csak nem puszilgatott. Igazabol engem mint ferfi nem erdekelt, bar helyes volt, jol nezett ki. Kesobb kiderult, hogy meleg volt, es csak ugy tekintett ram, ugy viselkedett velem, mint en tettem 13-14 evesen a baratnoimmel.

Ja es a franc se gondolta volna, hogy meleg, semmi jele nem volt ennek, kesobb beszeltuk meg, mikor rakerdeztem, miert volt olyan kozvetlen velem, de miert nem lepett tovabb sosem.

2018. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!