Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, ha csak én írok rá,...

Olivér2002 kérdése:

Az baj, ha csak én írok rá, amúgy ő nem ír?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel beszélek naponta. Nagyon jól elbeszélgetünk, igazából bejön nekem, szerintem ezt ő is tudja. Viszont csak én írok rá, amúgy ő nem ír. Ez olyan “fiú dolga, hogy írjon” dolog?

2018. márc. 11. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak a fiú dolga. Ha ő is érdeklődik irántad, ír neked. Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem érdekled őt, lehet, csak kéreti magát. De ha mindig csak te írsz, az nem igazán jó. Szinte azonnal válaszol?
2018. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Előszőr én is arra gondoltam, hogy kéregeti magát, de nem egyből válaszol sajnos :/ . És igen, valószínüleg, ha bejönnék neki / érdeklődne irántam, akkor ő is írna nekem. :(

2018. márc. 11. 14:13
 3/7 A kérdező kommentje:
De mondjuk meg mondta, hogy szívesen jönne velem valamerre, szóval már teljesen össze vagyok zavarodva. :(
2018. márc. 11. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj, biztos fogja mondani, hogy szeretne találkozni. :)
2018. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :D
2018. márc. 11. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondta, hogy szívesen menne veled valamerre, akkor hívd el, talalj ki valami programot.
2018. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, így lesz!
2018. márc. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!