Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehetséges az, hogy én...

Lawey kérdése:

Hogy lehetséges az, hogy én nem jelentkeztem semilyen csoportba és mégis be kerültem a Facebookon? Amugy is csak egy ismerősöm van, de vele sem beszélek és nem is írok semmit csak úgy van. Tudom nem ide illő a kérdés, de máshol nem válaszoltak.

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Be ajánlott téged te természetfeletti! Pont az ezotériában kellett rakni?
2016. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A face jobban tudja, mire van szükséged, hová tartozol, mint te magad. A Microsoft óta megszokhattad volna.
2016. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez semmi természetfeletti, ez egy facebookos vírus. Osztálytársammal a napokban történt ilyen, rákattintott egy hirdetésre és az összes ismerősét bedobta egy csoportba amibe elvileg ő adta hozzá a tagokat , de ő benne se volt a csoportban és aznap nem is facebookozott(mert a vírus egy nap alatt aktiválódik).

Tippelhetek? A csoport nevében benn van hogy bökj, lájkolj jelölj vagy valami hasonló!

Amúgy sok sikert kívánok a megoldáshoz!

2016. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
100%

ez BloodyMary titkos facebookos csoportja...

megunta hogy a tükörből kell kijönnie,és az unokatestvére Samara unszolására alternatív médiumok felé fordult..

2016. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig ott vagyok leragadva, hogy egy ismrősöd van a fecebook-on... Van egy olyan sejtésem, hogy ezért a facebook megsajnált, és bedobott egy csoportba :D Az internet titokzatos világa...
2016. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fleurr ***** válasza:
Jujj, elözö válaszok viccesek voltak. De ez a téma miért is illik a parapszichologia témához? Azt hitted hogy egy szellem adott a csoporthoz? XD Bocsi, de hány éves is vagy? 11? 15? Elvétette a témát. Menj a facebook témához vagy valami számitogépes témához. Méghogy a facebook rejtélyes módon hozzáadott egy csoporthoz. Huhh, valaki élete nagyon unalmas lehet. Bocs ha undok voltam.xD
2016. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!