Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 14,5 evesen jött meg a...

Ha 14,5 evesen jött meg a menstruációm az kesőn eresnek számít?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 12 évesen jött meg. Az a lényeg, hogy 16 éves korodig megjött. Igen, picit később jött, de erről nem tehetsz, nem ez határozza meg, hogy mennyire vagy érett lelkileg.
2018. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Az átlagnál kicsit később, de az égvilágon semmi rosszat nem jelent a jövőre nézve.

Sokan azt is mondják, örülj neki, hogy nem kellett vele eddig foglalkozni, mert azt nem öröm, hanem szükségszerű.

2018. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Igen, kicsitt kesobb jott meg neked mint az atlagnak. De 16 eves korodik mejott, ugyh nem is baj. Nekem mar 9 evesen megjott, mitt nem adtam volna azert az 5 evert. Hidd el nem maradtal le miatta semmi jorol
2018. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Egyáltalán nem késő. Nekem sincs még meg pedig már elmúltam 15. Teljesen normális szóval ne izgulj
2018. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!