Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy még vissza...

Van esély rá hogy még vissza kaphatom?

Figyelt kérdés
2 hónapig voltam a sráccal utána vége lett mert kavartak a rossz indulatú emberkék ( nem tudom sajnos hogy miket ) Nagyon megszerettem tavaly novemberben lett vége :( azóta keresem őt és érdekes módon a mái napig felveszi a telefont ha hívom és bele is szól nem tiltja a számom de simán megtehetné. Nem tartjuk nagyon a kapcsolatot mert facebookról is letiltott mikor hívogattam tavaly. Adjam fel vagy mit tegyek? Annyira szeretem és érzem hogy ő kell nekem, ha pedig nem érdeklem mért veszi fel a telefont? :/
2018. márc. 13. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van, habár azzal, hogy folyamatosan hívogatod nem igazán érzem úgy, hogy közelebb kerülsz a célodhoz.
2018. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek hogy vissza kapjam? Tényleg szeretem nagyon csak ő kell
2018. márc. 13. 21:24
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki, hogy ő vissza akar-e kapni téged.
2018. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnik :(( de mivel szeretem csak az jár az eszembe hogyan kaphatnám vissza ha nem venné fel a telefont mikor hívom akkor már nem keresném de ha valakit valaki nem érdekeli csak nem veszi fel a telefont ha hívja nem? Vagy én gondolom rosszul? :/
2018. márc. 13. 21:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

És mit csinál mikor felveszi?

Megkérdezi, hogy miért hívtad fel ötszázadszorra is?

2018. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mondja hogy igen? és aztán mikor milyen kedve van ha nem szólok bele akkor meg már minden baja van. Nem tudom már mi lenne a legjobb ha meg próbálnám elfelejteni vagy még reménykedjek :/
2018. márc. 13. 21:37
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod és nem szólsz bele?

Jól értem, hogy te most telefonbetyárkosz az exeddel? :D

2018. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Van hogy nem tudok beleszólni mert már félek mi lesz a reakciója de olyan jó hallani a hangját :D fáj hogy ennyire szeretem örülnék ha tovább tudnék lépni rajta de nem megy :(
2018. márc. 13. 21:39
 9/21 anonim ***** válasza:

Ember, most komolyan, ezt tényleg hagyd abba!

Lehet van esélyed visszakapni lehet nincs, ezt ennyiből nem lehet kitalálni, de tisztára pszichopata módon viselkedsz, már ne is haragudj. Ezt tényleg sürgősen hagyd abba.

Hagyd 1 hónapig békén a srácot, utána hívd fel, mondd el neki, hogy sajnálod amiért ilyen pszichopata módon viselkedtél, bocsánatot szeretnél kérni, és kicsit csevegsz vele. Ott majd ebből a csevegésből láthatod mennyire van esélyed.

2018. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze tudom jól :/ Rendben
2018. márc. 13. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!