Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy még vissza...

Van esély rá hogy még vissza kaphatom?

Figyelt kérdés
2 hónapig voltam a sráccal utána vége lett mert kavartak a rossz indulatú emberkék ( nem tudom sajnos hogy miket ) Nagyon megszerettem tavaly novemberben lett vége :( azóta keresem őt és érdekes módon a mái napig felveszi a telefont ha hívom és bele is szól nem tiltja a számom de simán megtehetné. Nem tartjuk nagyon a kapcsolatot mert facebookról is letiltott mikor hívogattam tavaly. Adjam fel vagy mit tegyek? Annyira szeretem és érzem hogy ő kell nekem, ha pedig nem érdeklem mért veszi fel a telefont? :/
2018. márc. 13. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szívesen, megspóroltam neked 2 órányi pszichológus árát.
2018. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne ha minden jól alakulna vele nagyon rossz nélküle
2018. márc. 13. 21:46
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha lenne is esélyed, ezzel totál ellököd magadtól. Ne hivogasd vagy ha mégis akkor szólj bele. Ha velem ezt csinálnád én bolondnak néznélek és tartanék tőled.

Egyébként nem törném magam egy olyan emberért aki hagyta hogy pár rosszindulatú ember közétek álljon. Az is lehet hogy ez csak az ő sztorija amit bemesélt neked (ha azt se tudod, hogy mit kevertek). Szóval szerintem még annyi vér se volt a fszában hogy tisztességesen szakítson veled.

De az nem normális, hogy 2 hónap kapcsolat után így ragaszkodsz hozzá, hogy már 4 hónapja miatta szomorkodsz

2018. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan zaklatod szerencsétlent. Neked se jó, neki se. Mondd el neki, hogy szeretnéd, ha elmondaná, mit gondol, van-e még esélyed, és ha nem, békénhagyod. És tényleg tedd is azt. Nem kell hívogatni meg stalkolni valakit, aki nem kíváncsi rád.
2018. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Persze igazad van én ezt nagyon jól tudom :/ tudom h nem kéne még csak foglalkoznom se vele de a szívnek nem lehet parancsolni :( Én se értem hogy szerethettem bele ennyire ilyen kis idő alatt:/
2018. márc. 13. 21:52
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Azért gondolom, ha ez fordítva történne, és a srác hívogatná a csajt és nem szólna bele, akkor már menne a #metoo áradat. Úgy látszik azért még sincsenek minden téren hátrányos helyzetben a nők.
2018. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb ha ő hívogatna engem :D
2018. márc. 13. 21:55
 18/21 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerintem megszállott vagy. Nem ugyanaz. Beteges, amit csinálsz, le kell állnod, mert ez zaklatás. Úgy gondolom, a srác nem nézi meg a telóját mielőtt felveszi, az elején meg az lehetett, hogy nem volt már névjegy rendelve hozzá, azért szólt bele úgy, ahogy.


Butaság azt várni, hogy tiltson. Beszélj vele normálisan, és ha pattint, fogadd el, töröld ki a számát és lépj tovább.

2018. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Tudja nagyon jól a számom.. Rendben úgy fogom tenni, és igen tudom hogy beteges és megszállott :(
2018. márc. 13. 21:58
 20/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!