Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi tortent a...

Szerintetek mi tortent a Gyatlov csoporttal? Ti melyik teoriat tartjatok a legvaloszinubbnek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meghaltak.
2018. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ennyit en is tudtam.
2018. márc. 16. 01:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a titkos katonai kísérletet tartom a legvalószínűbbnek. Rosszkor voltak rossz helyen.

És te kérdező melyiket tartod a legvalószínűbbnek?

2019. máj. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
En a katonai kiserletkre gondolok. Azonban ezeket a diakokat folytonosan megfigyeltek. Intelligens, agilis fiatalok voltak. Van ebben a tortenetben meg valami.
2019. máj. 23. 09:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő amikor a barátaimmal nagyon érdekelt minket ez a téma és közösen jutottunk arra hogy katonai kísérlet volt(hidrogén bombát dobtak le) lehet direkt hogy megnézzék mit tesz egy emberrel(elvileg a katonák hordták össze a testeket) vagy az is lehet nem szándékosan ölték meg őket.Bármi is volt tuti nem lavina,manysik,ufók és főleg nem a jeti ölte meg őket
2019. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
En olyat is hallottam, h a valodi ok egy hangagyu volt. Es igen, a katonasag atrendezte a helyszint. De az osszecserelt ruhak? Sugarfertozott darabok?
2019. máj. 24. 07:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a hangágyú arról még nem hallottam.

Elvileg a radioaktivitás a bomba miatt volt.Az össze cserélt ruhák meg hát az jó kérdés.

2019. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A hangagyu egy olyan fegyver, amivel epuleteket lehet felrobbantani, de a zajat nem erzekeli az emberi ful. Nem vagyok szakerto, de a testeken olyan furcsa torzulasok voltak a belso szervekben, h igencsak meglepo. Persze a hadsereg atrendezte a helyszint, talaltak verfoltot, ami egyetlen diak dnsevel sem egyezett...
2019. máj. 25. 11:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy katonai kísérlet volt, viszont ha jól emlékszem valahol említik hogy a túravezetőnek meg volt adva, hogy a hegy melyik oldalán szokott lenni/lesz atomkísérlet, és ezért azt kerülte. Csakhogy lehet rossz oldal volt megadva/ő tévesztette el az oldalt.
2019. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, en is ugy tudom, h csak egy kijelolt utvonalon mehettek. Gyatlov tapasztalt hegymaszo, turavezeto volt. Furcsa nagyon, h letertek volna a megadott utrol. Eltevedtek volna... En ezt is ketlem. Valami, illetve sok minden buzlik itt...
2019. jún. 17. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!