Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted beteg vagyok, ha az...

Szerinted beteg vagyok, ha az ongyilkossag terve megnyugtat?

Figyelt kérdés

ugy tervezem lezarom az eletem 2019-ben

es ez egyfajta nyugalommal, bekesseggel tolt el

komolyan gondolom es ezzel megszunnek a mindennapi egeszsegugyi problemaim

jol alszom, nincsennek hasi fajdalmaim, puffadas ami amugy minden nap velem van

de ha


2018. márc. 17. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a menekülőutad. Ezért tölt el megnyugvással. De ez nem jó. Van valamilyen nagy problémád az életedben. Ez egy betegség? Vagy külső tényező?
2018. márc. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen az vagy! Fordulj szakemberhez!
2018. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy az öngyilkossággal nem a problémáid szünteted meg hanem magadat? Szart sem érsz vele, semmit nem fogsz tapasztalni abból, hogy már elmúlt (akármi is zavar), nem lesz békesség, nem lesz semmilyen tapasztalat. Bármit érzel arra megoldást csak az életben találhatsz, ahogy most is az életedben segített rajtad ez a gondolat.


Amúgy igen, menj orvoshoz.

2018. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek miatt nem szabadna. Tanulj inkább. Ha nincs igaz problémád, csak a hibás látásmód, változtass, boldog légy.


Írj rám, ha kell segítség.

2018. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fura, amiota en is elhataroztam hogy meghalok, megszuntek az evek ota tarto alvasproblemaim. Nem latunk mas kiutat, ezert megnyugtat, hogy van egy megoldas ami megold minden problemat
2018. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!