Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan tennétek túl magatok...

Ti hogyan tennétek túl magatokat, ha ez történne?

Figyelt kérdés

Ha leégne az albérleted, és odaveszne mindened...az összes ruhád, elektronikai berendezésed, a bútoraid, az összes fontos papír, bizonyítványok, az otthon tartott pénzed, a fényképeid, az emlékeid...mindened...:(


Ki lehet ezt a veszteséget heverni valaha?



2018. márc. 17. 21:47
 1/8 anonim válasza:
55%

Ezek csak fizikai javak. Minden ami fozikai az elobb utobb elenyeszik.

Nem ezeknek az elvesztese jelentene gondot nekem, hanem az, hogy hogyan is emelkedek fel ujra. Alberlet, plusz beszerezni az uj papirokat stb.

Sok utanajaras meg ilyenek. Nem hatna meg. Uj alberlet keresese, penz hyujtese, hol fogok aludni ezek utan stb. Ezek foglalkoztatnanak inkabb.

Az emlekek itt vannak fejben.

Ennyi boven eleg.

2018. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Várj, mindjárt jön red vixen és mond neked valami fellengzőset!
2018. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem albérletben élek, így nem erről nyilatkoznék. Nyilván fájna és marhára megviselne, ugyanakkor tudnám, hogy anyagilag "biztonságban vagyok", egyrészt mert van lakásbiztosításunk, másrészt meg mert a megtakarításunkat nem otthon tartjuk, hanem a bankban.

Hálás lennék, hogy mindannyian élünk, de mivel nagyon ragaszkodom a személyes tárgyaimhoz, sokáig tartana feldolgozni, hogy odalett mindenem.

2018. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem igazán a fényképek fájnának. tervben is van, hogy felhőbe tegyek pár gyerekkori stb, képet. minden korszakból valamit.
2018. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én az eset után felhívnám tyler durdant-ot és elmennénk sörözni.

majd bunyóznánk egyet aztán odaköltöznék hozzá.

2018. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nyilván megviselne, ha mindenem odaveszne. De veheted úgy is, hogy valami vége egy új kezdete, mintha új életet kezdenél.
2018. márc. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csak szeretet számít, semmi más. Anyago javak múlandóak, egymás iránt érzett szeretetek viszont örök". NEM Red Vixen :D


Ezek csak tárgyak, kit érdekel? Amíg a párom mellettem van, mindent túlélek és viszont.


Lakást lehet újat venni, bútorokat is.

Értelmes ember pénze a bankban van, nem otthon, a "fényképek" pedig a fejünkben, hisz együtt éltük át, elég beszélnünk róla :)

2018. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fényképeket régesrég digitalizáltam, és a felhőben vannak, pont egy ilyen esetre :/

Szintúgy kevés fizikai pénz van nálam biztonság miatt.


Emléktárgyaimat sajnálnám, de ezen kívül minden más pótolható, de tényleg!


Ne szomorkodásba fáradj ki, inkább fektesd az energiádat abba, hogy újraépítsd az életed! :)

2018. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!