Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha FB-n, Instán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha FB-n, Instán kidobjátok a melleteket, +csücsörítetek is hozzá és még valami idézetet is írtok alá, attól ti többnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Fiú létemre én már nem értem az ilyen képeket feltöltögető csajokat. De persze tudom kinek a pap, kinek a papné,meg nem kell nézni. De szerintem, ha egy csaj visszafogottabb képeket tesz fel magáról, akkor ő is lehet ugyanolyan vonzzó.

2018. febr. 7. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez a csücsörítés még mindig megy?? :O


Amikor én voltam 16-17 éves, annak már 10 éve, akkor is menő volt, akkor jött be ez a mánia.


Egyébként szokták mondani, aki k..rvának áll ne csodálkozzon, hogy megb..sszák.


Szerintem csak nagynak akarnak látszani, de tulajdonképpen csak olcsókká és nevetségesekké válnak.


Egy szép természetes mosoly és élettől csillogó szem sokkal jobban megragadja a pasik figyelmét, mint bármi más. :)

2018. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Kevesen teszik, csak feltuno. Amugy valahogy megis a ribi lanyokra buknak a pasik.
2018. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy többnek érzik magukat, hisz lájkoljátok őket.
2018. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a legostobább nők csinálnak ilyeneket, máshogy nem tudnak férfit fogni maguknak, mert se nem szépek, se nem okosak.
2018. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kevesebb néha több.. de lájkba ez nem igaz. És aki arra gyúr, illetve lájkokkal táplálja az egoját az jellemzően átmegy magamutogatásba.


És nyilván azért az ilyen lányoknak nagyobb a "rajongótábora" mert a pasik szemében ő a "könnyebb préda"..


+ (ezt most pasiként írom, mert nekem is van azért szívem) de ha szexet akarok, akkor nem a kis cuki, szolid lányt akarom erre a célra, hanem az önmagát is beárazó magamutogató nőcikét aki flegma és úgy vagyok vele, hogy nem egyoldalas a dolog, mert valójában mindketten szexre akarjuk használni a másikat. És ezt nem tartanám korrektnek megtenni egy olyan lánnyal aki egyébként tuti, hogy érzelmeket vár.. biztos nem hazudnék neki, hogy megkapjam. Nem lenne fair.


F

2018. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a visszafogott is lehet vonzó, csak azon sokaknak átsiklik a tekintete... Ők meg többnek érzik magukat, mert a többi száz csaj is így csinálja és bejött a többségnek, és ez a divat most.
2018. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehehehhheeee ez tettszik :D
2018. febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!