Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha ez történne hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ez történne hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
..ha pl a parotok a melledre, hasadra vagy a p.cidra élvezne, de ti nem beszeltetek hogy neked mi fér bele hogy hova mehet, hanem ő,, onhatalmúlag,, döntötte el hogy hová.. Kort is 29f
2017. aug. 31. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
???? Ez semmi extra. Kétlem, hogy ezen barki is kiskadna.
2017. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem tetszene. Nem azért, mert ez nagy dolog, hanem mert ha nem lehet rá számítani, hogy egy kis dologban a megbeszéltekhez tartja magát, akkor nagyobb súlyú dolgokban hogy lehetne bízni benne?

Nálunk ilyen nincs, egyikünk sen tesz semmit önhatalmúlag, amiről tudjuk, hogy a másik direkt kérte, ne tegyük. Nem vesszük semmibe, akit szeretünk, és figyelünk rá, ha valamit nem szeretne, mert gondot okoz, ez alap.


Gyerekvállalás témakör...a srác önhatalmúlag berakja gumi nélkül, és bele is lövi az anyagot. Nem csak a kérésre tojik, hanem a következményekre. És ha ez te voltál, 29 éves férfi, akkor arra se lehet fogni, hogy még fiatal és hülye vagy.

23N

2017. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Ez engem is izgat,szóval mehetne simán. Ellenben ha valaki az anállal erőszakoakodna,amit utálok,annak lennének következményei.

20l

2017. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Félreértettem. Azt hittem, megbeszéltétek.

Nos, akkor teljesen más a véleményem, ezért nem kéne haragudni, mert ha valami zavar, szól róla az ember.

Bocsánat a félreértésért.

2017. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen velem nem történhetne meg, hiszen ha elkezd valamit önhatalmúlag csinálni, akkor rákérdezek, beszélünk róla, jelzem, hogyha valamit nem szeretnék. Egyébként ezek a dolgok alapvetően beleférnek, de nekem az a megszokott, hogy ilyen helyzetben mindig valamelyik fél felveti a kérdést, hogy hova mehet/hova akar menni. Én kommunikálni szoktam szex közben is. Természetesen nagyon felháborítana, ha valami új, addig nem tisztázott dolgot akarna szó nélkül kipróbálni a párom - de nem fordulhatna elő.
2017. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Ha a párom, gondolom tudja, hogy hova szeretem ha élvez, és hova nem. Nekem egyedül az arcom és a hajam tabu, de az arcom is csak a smink miatt. Ha ezt tudná, és ennek ellenére oda élvezne, szerintem kapna is egy fülest tőlem.

Egyéjszakásnál tudom jobban ezt elképzelni, hogy ott nem ismeri ennyire a két fél egymást. Viszont ebben az esetben én is ugyanannyira hibás vagyok, ha nem beszélem meg vele előtte, hogy vannak helyek, ahova nem szeretem. Miért kéne evidensnek lennie, hogy a spermának a punciBAN a "helye"...?

21L

2017. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem fordulna ilyen elo, hogy nem beszeljuk meg elore, mit es hogyan lehet.
2017. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Értékelném, nem akadnék ki :) Volt már ilyen
2017. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező te is fiú vagy és a párod is, nem értem miért lányoknak teszed fel a kérdést, az oldalon van minimum 100 000 meleg ennek kb fele srác. Miért nem őket kérdezed?


Most ő lőtt rád, holnap meg te rá és talán észreveszi magát :)

2017. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem zavarna. arcomra/hajamra nem szeretem, erről friss kapcsolatban szólnék. a többi reszem szabad terület.
2017. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!