Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesit nehany...

Titeket nem idegesit nehany kormos?

Figyelt kérdés
Eskuszom en kezdem ugy erezni hogy mi vagyunk ertuk. Olvasom a posztokat facebookon es egyre tobb az olyan kormos akinek akkora arca van mint a franc es meg o tamaszt elvarasokat a vendegekkel szemben,holott elvileg ok vannak a vendegekert.Mikor kiirja a kormos hogy nala mostantol aki rakrol,vagy betegsegektol meg beszelni mikozben csinalja a kormet az nem kap tobb idopontot. Vagy mikor olyan szarul csinalja meg a kormom hogy 1 het utan fullra leesik az egesz,de ugy ahogy van es konyorognom kell uj idopontert. Komolyan megis mi a fenet kepzelnek? Ok szolgaltatnak,en megveszem. Nagyon keves normalis kormos van szerintem es iszonyu nehez megtalalni oket. Ti hogy vagytok ezzel?
2018. márc. 19. 18:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Volt olyan egy kormosnel,hogy 10 orara kaptam idopontot es orankent irt hogy menjek kesobb. Vegul delutan 3 lett belole. Nem azt mondom,mert aki nem megy el,vagy csak megkeri az idopontot azt oke hogy nem szivesen latjak. De mikor egyszer teljesen veletlenul elfelejtek menni,es a kovetkezo alkalomkor 1000Ft-al tobbet adok neki emiatt es bunkozik. Most erre mit lehet mondani?
2018. márc. 19. 18:10
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt latom hogy a kormosok micsoda elvarasokat tamasztanak a vedegek ele. A vendegnek nem lehet az elvarasa,hogy csinalna meg amit ker? Ha mar kifizeti a kemeny 6000Ft-ot akkor ne csapja ossze hanem rendesen megcsinalja? Bocsi de en most nagyon ki vagyok akadva.
2018. márc. 19. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja a sok kormos engem is mindig le akar húzni pénzzel meg kérdik hány óra van tesó ,de van karórám nem veszem elő a mobilt :D Aztán fészen nagy az arcuk feszítenek a lepukkant merkádóban meg lobogtatják a segílyt. Kevés normális kormos van tényleg, de hát nem szabad általánosítani mert akad egy pár értelmes is.
2018. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Körmös*
2018. márc. 19. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó volt harmadik. :D


Ugye mit tud művelni néhány ékezet hiánya?


Kormos :DDDDDDD

2018. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lol :D

Én amúgy eddigi életem során 2x csináltattam műkörmöt, a legelsőt egy nagyon aranyos nőnél, az nagyon szépen is sikerült, de elég drága volt. Szóval második alkalommal egy olcsóbbhoz mentem, akit egy ismerősöm ajánlott, de bár ne tettem volna...

Kezdjük ott, hogy mikor megérkeztem, elkezdett a nő faggatni, hogy melyik iskolába járok, hanyadikos vagyok és mit tanulok. Válaszoltam a kérdéseire és a mit tanulokra azt feleltem, hogy kémiát, erre elkezdte mondani, hogy ő úgy rühelli, amikor így válaszolnak neki, hogy kémiát vagy fizikát vagy angolt pl., miért nem lehet normálisan, részletesen elmondani, mit tanulunk, mert neki qrvára semmit nem mond az, hogy kémia? De most nem értettem, erre mit kéne mondanom, soroljam fel neki a kémiától kezdve a tesin át a fizikai kémiáig az összes tantárgyunkat, vagy mi? :D

Aztán amikor így lecsiszolta a körmöm meg a körömágyam körülötti kis bőrdarabokat, úgy felsértette a bőrömet, hogy elkezdett vérezni, aztán alig akar elállni. Akkor elkezdett kiabálni velem, hogy mindent összevérezek meg hogy lehet valakinek ilyen nyomorul vékony bőre, mint nekem, hogy már ennyitől elkezd belőle ömleni a vér..Tök érdekes, az első műkörmömnél meg tudta a körmös úgy csinálni, hogy nem az, hogy egyáltalán nem vérzett, még egyáltalán nem is fájt, amikor így lecsiszolta a körmöm...Szóval szerintem ha ez a második se úgy csinálta volna, mint egy idegbeteg, nem ömlött volna a vér az ujjamból..

Aztán közbe olyan sztorikat mesélt nekem, hogy amikor csinálta a műkörmös tanfolyamot, nagyon megutálta a tanára, mert sose azt csinálta, amit az mondott neki, mert hogy ő mennyire gyűlöli, amikor valaki meg akarja mondani neki, mit csináljon, meg ilyesmik :D Itt már kezdtem megbánni, hogy egyáltalán eljöttem és mint kiderült, nem is véletlenül..

Olyan undorítóan összecsapott körmöt csinált, hogy még úgy is jobban jártam volna szerintem, ha magamnak csinálom meg, pedig nem is tudok műkörmöt építeni. Hót aszimmetrikus volt, a két kezemen ugyanazon az ujjon még távolról se volt a köröm ugyanolyan hosszúságú, ráadásul a formájuk is teljesen más volt, mert volt olyan ujjam, aminek a körömágyam feletti részén egy hatalmas nagy pukli volt. Akkor amúgy meg is kérdeztem, hogy az miért olyan puklis, mire leordibálta a fejem, hogy ő végezte el a műkörmös tanfolyamot, nem én, szóval hadd tudja már ő jobban, milyennek kéne lennie meg milyennek nem, de amúgy az azért olyan "puklis", mert az a pukli tartja a körmöm, vagy valami ilyesmit magyarázott :D De akkor nem értem, a többi körmömet, amin nem volt olyan pukli, a szentlélek tartotta, vagy mi? Persze ezután nagy kegyesen egy picit laposabbra reszelte, de utána hozzátette a nagy szakértelmével, hogy ennél laposabbra már nem lehet csinálni, mert akkor le fog esni 2 nap után...

Szóval ja, vannak ilyen semmirekellők, az egy dolog, hogy valaki bunkó, vagy nem olyan ügyes benne még, mert nem rég kezdte a szakmát...De a kettő együtt nagyon gáz :D Főleg, hogy ez a nő végig ott fényezte magát, hogy ő ilyen meg olyan tanfolyamokat is elvégzett meg ilyesmik..

2018. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah és még annyit hozzátennék, hogy a nő, akinél az első, jól sikerült körmömet csináltattam, azt mondta, nem végzett el semmilyen tanfolyamot, netről tanult meg körmöt építeni, pusztán hobbiból. Míg ez a másik körmös ott mutogatta az oklevelecskéit meg minden, pedig szerintem nyugodtan vissza is adhatná őket, ugyanis elbújhat a szimpla "hobbiműkörmös" csaj mögött :D
2018. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Szép történetek. Igazából nem értem ezek a béna és egyben bunkók kikből élnek meg,mert az biztos ,hogy egy ilyen előadás után soha többet nem mennék vissza.De lehet vannak mazochisták akik szeretik ha a pénzükért még le is alázzák őket meg rossz munkát végeznek és visszavágynak. Van annyi műkörmös hogy tényleg lehet válogatni ,ki a kedves és ügyes és sokan házhoz is mennek.
2018. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kajak végig azt hittem, hogy cigányokról van szó. Lol
2018. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!