Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ha...

Titeket nem idegesít ha kitesztek egy kérdést és mindenféle válasz jön rá csak éppen a kérdésedre nem válaszol?

Figyelt kérdés

És itt normális válaszokat értek, de valójában mégsem kapsz választ.

Aztán amikor szólsz, akkor sem igazán változik a dolog. Engem nagyon felb*sz..



2018. febr. 4. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, engem is idegesít, mert nem egyre jobban poénra vesznek minden kérdést, még ha a kérdező tényleg segítséget szeretne, akkor is. Engem az idegesít, mikor elkezdik egymást szapulni offolva, nem ám elmennének privátba. Meg, hogy lepontoznak ha véletlenül nem azt gondolod, amit ők. Attól még lehet hasznos, hogy más vélemény :D
2018. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az első találtat a google-n típusu kérdésekre szoktam semmit érő válaszokat adni. Mert nem értem mivel telne több időbe oda beírni amit akarnak
2018. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte idegesített, de most már átugrom ezeket, és a hasznos válaszokra koncentrálok.

OFF: A port.hu, na attól agybajt kapok. Filmek véleményezésére van az oldal, de sokszor csak egymással veszekednek az idióták, a filmről meg egy kuma szó nem esik.

2018. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Az most megint más, de nem ez volt a kérdés!!! :DDDDD
2018. febr. 4. 10:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít.
2018. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én a farok másik végén állok, ezért így válaszoltam a kérdésedre. Mivel nem írok ki kérdéseket csak válaszolok. :D Szóval néha okkal trollkodják el a válaszokat szerintem. Aki meg értelmes kérdésre értelmetlen választ ad az se idegesít, mert betudom egy buta éretlen hülyének és jelentem a válaszát.
2018. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem idegesít, mert ez egy nyitott fórum, névtelenül. Nem pedig a kérdésemnek megfelelő szakembertől várom a választ...

Aki ezen idegeskedik, az mindenen idegeskedik. Ne idegeskedj felesleges dolgokon.


Ha valami zavaró LENNE az az, ha orvosi kérdést teszek fel egy orvosnak de az tegyük fel eltrollkodja. De ilyen nincs szerencsére.

Ha fontos a kérdés, olyanoknak tedd fel akiknek adsz a véleményére.

2018. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Attila
2018. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Tegyük hozzá, hogy sok a teljesen értelmetlen, érthetetlen, elfogult, kamu kérdés.


Alapból vannak "Nagyon sokat kerestem de nem találtam" kérdések, ami Google első találat.

Vannak értelmezhetetlen kérdések. Néha olyan, mintha emberek csak random szavakat dobáltak volna egymás után..

Van sok kamu kérdés. Van ami egyértelmű elsőre is. De van ami csak később derül ki.


Illetve megvan az, amikor a kérdező maga a "f..sz" a történetben, de megerősítést, dicséretet vár. És ha megkapja a neki nem tetsző válaszokat, akkor elkezd anyázni, pocskondiázni, meg elkezdi a történetét úgy alakítani, hogy abból ő jöjjön ki jól.

2018. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem az jobban,h a egyedül én válaszolok (szigorúan véve) a kérdésre és lepontoznak érte. :D
2018. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!