Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok helyen...

Miért van az, hogy sok helyen az szerint ítélik meg az embereket, hogy kimennek-e a prode-re vagy nem?

Figyelt kérdés
A kérdést az "Erzsi for prezinent" egy kírása ihlette (meg az élettapasztalatom)

2018. márc. 20. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az mii?
2018. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Pride?

Nekem nővéremék baráti társasága kint szokott lenni pedig heterok, csak van egy meleg barátjuk a társaságukban. Mellette és a melegek jogaikért mennek ki. Szerintem mindenki azt csinál amit akar, meg oda megy ahova akar. Igazából nem foglalkozom mások életével, mindig nevetek azokon akik azzal foglalkoznak hogy mások hogy élnek és mennek-e Pride-ra vagy Szigetre...vagy akárhova.

2018. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Mi az a prode?Írd már le légyszíves.

Ja és a szerint,nem pedig az szerint.

2018. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs itt nincs lehetőség javításra. Amit elütöttem el van ütve. Ezek szerint értetted, tehát nem akkora gáz
2018. márc. 20. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt gyakorlatilag nincs olyan dolog, ami alapján ne ítélnének el másokat, másrészt meg majdnem 10.000.000 emberből a legtöbb nem megy el, szóval felesleges ilyen miatt kisebbségi komplexust érezni.

Amúgy meg nem annyira érthetetlen; akinek fontos egy ügy, az szereti, ha mások látványosan támogatják azt.

2018. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát így konkrétan ezzel a jelenséggel még nem találkoztam, de te tudod. Amúgy az emberek mindenért elítélnek. Tudod, van a vicc, mikor a róka meg a farkas megy az erdőben, és a róka mondja, hogy "Te farkas, verjük meg a nyuszikát." "Miért?" "Ha van rajta sapka azért, ha nincs rajta azért." Szembejön a nyuszi, nincs rajta sapka, megverik. Másnap megint mondja a róka, hogy "Te farkas, verjük meg a nyuszikát." "Most miért?" "Kérünk tőle cigit és ha füstszűrőset ad, azért, ha füstszűrő nélkülit, akkor meg azért." Szembejön a nyuszika, mondja neki a róka "Te nyuszika, adjál már egy cigit!" "Füstszűrőset vagy füstszűrő nélkülit?" "Te farkas, ezen már megint nincsen sapka." Na, az emberek pont ugyanígy működnek. Ha annyira akarnak, akkor úgyis találnak rajtad fogást. Azt tanácsolom, hogy kezd el letojni, hogy mások (leginkább is az idegenek) mit gondolnak rólad. Hidd el, sokkal jobb lesz. :)
2018. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!