Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért elvaras hogy az ember a...

Miért elvaras hogy az ember a fotókon mosolyogjon?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam mosolyogni a fotókon , és ezt sokan szóvá is teszik ,hogy miért nem mosolygom. Csak akkor tudok ha szívből jön, nem szeretem megjatszani magam.

2018. márc. 21. 00:26
 1/8 Metionin ***** válasza:
Mert régen kevés kép készült egyemberről és annak vidámnak kellett lenni. Én is utáltam ezt gyerekként hogy ha nagy ritkán valaki csinált rólam egy képet akkor mindig rám szóltak hogy mosolyogjak és a hülye virágok elé kellett állni hogy szép legyen a háttér. Nehogy valami természetes közegben, természetes arckifejezéssel örökítsenek meg.
2018. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a szokás. Egyszer pl amerikaiakat figyelhettem meg, hogy viselkednek ha fotózzák őket, és nem kellett mondani nekik, hogy mit csináljanak (mint pl a szégyenlős magyaroknak), hanem, még a 6 éves kislàny is legszebb mosolyát villogtatva pózolt a kamerába. Döbbenet volt.
2018. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Hú, hát ez nekem is a halálom. Én nevetni szoktam ha van min, mosolyogni akkor, ha van rá okom. Utálom a beállított képeket, amikor már 3 perce ott állsz valahol mozdulatlanul....már mindenki téged néz a környéken, hogy hogyan produkálod magad, milyen képet vágsz, hogy állsz.... te meg közben ott feszengsz..... és aki fotóz az meg csak áll ott, lesi a gépet, forgatja, nézi....de a világért meg nem nyomná azt a kva gombot.... És ezzel ütik agyon az emberek a pillanatot!

Így születnek a feszengő, kényszeres beállítású, szerencsétlen képek amin mindenki idiótán néz ki.

Rólam akkor készültek a legjobb képek amikor nem is tudtam, hogy fotóznak. Van olyan ahol épp nagyon nevetek valamin és látszik is, hogy tök természetes az egész. Beállítva ezt az életben nem tudnám produkálni.

Amikor vki képet akar csinálni rólam akkor szólok, h vagy rögtön nyomja meg azt a gombot v hagyjuk a fenébe. Ha meg nagyon erőlködik, h mosolyogj... akkor be is fejeztem a dolgot és nincs fotó.

Egyébként meg a legszrabb képek azok amikor az emberek odaállnak valami/valaki mellé, és néznek bele a gépbe és próbálnak valami fejet vágni. Ebből az életben nem lesz normális kép. Amúgy meg fotózok - sosem csinálnék ilyen direkt képet senkiről.

2018. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Régebben elvárás volt, ma már az a hülye, aki mosolyog.

Ez Magyarország, a bánatos, mufurc, depressziós emberek hazája.

És csodálkoznak rajta, ha mindenki hülyén áll hozzájuk.

Kismillió mondás van erre, egy mosollyal máris előrébb jutsz, pl.

Morgással, meg morcos fejjel csak a többi depi tud összehangolódni, de az se vezet túl messzire.

2018. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne elvárás? Ha így kérdezik “miért nem mosolyogsz?” talán csak arra kíváncsiak, hogy mi bajod?? Nem kötelező mosolyogni, de attól tudathatod, hogy mitől vagy egyhangú, biztosan nem ok nélkül van.

Biztosan rosszul eshet másoknak az, hogy nem érzed jól magad velük, nem is várják el, csak épp így teherré válik a társaságod és értelmetlennek tartják azt, hogy veled lógnak. Foglalkozz olyan emberekkel, aki mellett mosolyogni tudsz.

2018. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen kérdezik hogy a fotókon miért nem mosolygom. Igenis szoktam mosolyogni ha szimpatikus emberrel találkozom. Nevetni is ha vicces dolgot látok, hallok. De a fotókon nem tudok mert az mű mosoly, nem szívből jön. Ok nélkül pedig nem fogok mosolyogni. Szó sincs arról hogy depressziós lennék. ..
2018. márc. 21. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is érdekel. Akár fotón, akár a valósagban, akkor mosolygok, ha okom van rá: jó a hangulatom, számomra kedves emberrel találkozom, stb.
2018. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 egyet értek. :)
2018. márc. 22. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!