Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másokat nem irritál, amikor a...

Másokat nem irritál, amikor a sok tizenéves azzal érvel mindenre, hogy ő érett a korához képest?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem mert leszarom őket. Ha téged ez irritál akkor te nem vagy érett a korodhoz képest!
2018. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert én is előadtam azt, és csak most, 25 évesen látom, hogy mennyire nevetséges volt. :D Ez része a kamaszkornak. :)
2018. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például tudom magamról, hogy sok tekintetben éretlenebb, önállótlanabb vagyok a kortársaimnál és ezt fel is vállalom.
2018. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még egy tizenévest sem hallottam erre hivatkozni, pedig bőven volt volna lehetőségem rá, de ne irritáljanak az ilyen dolgok mert mink sem voltunk különbek csak nyilván nem erre emlékszünk vissza elsőnek.
2018. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Hallottam de le is szarom általában. Én pl tudom hogy volt miben én voltam sokkal érettebb régen és volt amiben éretlenebb. Amíg nem kezd el nekem pampogni addig biztonságban van a kis lelki világa. 24/F
2018. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert még nem igazán hallottam senkitől. De akkor sem irritálna, ha hallanám. Mi közöm hozzá, hogy ő így gondolja?
2018. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!