Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néz le az új munkatársan...

Miért néz le az új munkatársan ( NŐ/19), csak mert nem márkás rongyokra költöm a pénzt, hanem annál fontosabb dolgokra?

Figyelt kérdés

Állandóan beszólogat, hogy én nem öltözök márkásan, meg turizok, kínaizok, közben kb 3x annyit viszek haza, van saját lakásom Bp egyik szép kerületében, van megtakarításom, ha baj érne, pl betegség, munkehely elvesztése, jó sokáig lenne biztonsági tartalék.


Igényesen öltözködök, éépen cak nem virít rajtam semmi márka. De csinos vagyok mindig.


Állandóan azzal villog, neki milyen márkás holmijai vannak, engem meg minden reggel kérdetget, "ugye ez is turka?"


Hát ennyire felszínes ma már minden?


A paraméterek:

Én: 28/nő, saját lakás, kocsi, csinos vagyok, de inkább turizok, pepco...stb. Keresetem havi nettó 310ezer


Ő: 19 éves, gyakornok, albi többedmagával, keresete nettó 120ezer, mégis Mark&Spencer és feljebb.


És nem kérkedek azzal, mim van, ő minden reggel rákérdez dolgozra:

-ez milyen márkájú blézer? Ja, hogy túrtad? de gáz....

stb


Hát ennyire megfordultak a dolgok? Ez most komolyam már normális ebben a korosztályban?



2018. márc. 21. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyi szerintem 25 folott a kutyat nem erdekli mi van a ruhadra irva. Akit meg megis, az valahigy rosszul van osszekotve. Az ilyenekkel nem erdemes foglalkozni sem.


Amugy meg 120 netto albival nem az a tema amibol markas ruhat veszel. Vagy replikakat hord vagy rosszlanyokon egesziti ki a kersetet vagy a szulok tapoljak. Szerinted az ilyen emberek velmenyere lehet adni?

2018. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kései Sirató ***** válasza:
Kérdezd meg van-e saját lakása, autója, rak-e félre nyaralásra, ha ezekre nemmel válaszol, akkor javasold neki, hogy ne szórja el a pénzét mindenféle semmiségre. És még azt is mondhatod, hogy te nem reklámozod ingyen egyik cég cuccait sem, de ő ezt teszi, és nem veszi észre, hogy a drága cuccokkal csak a gyártó jár jól.
2018. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem szamit de nem ettol teszem fuggove a gondolkodasom. Senkit nem nezek le ha nem olyan targyakat halmoz fel mint pl en szeretek. Erettlen aki ezalapjan itelkezik.
2018. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!