Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha 19 évesen anyukám...

Az gáz ha 19 évesen anyukám pakol kaját a suliba?

Figyelt kérdés
Ez ilyen anya feladata dolog vagy inkább nekem kellene?
2018. márc. 22. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked nincs rá időd, vagy Anyukádnak nem gond és ígyszoktátok meg, akkor miért lenne baj? Szerintem nem gond, ha neki sem. :)
2018. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors és inteligens válaszod! csak kiváncsi vagyok, hogy másnál is így megy e vagy engem kezel csecsemőnek az anyám:D
2018. márc. 22. 21:14
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is tenni fogok a gyerekemnek.

Természetes lenne.

Egyszer majd kirepül, addig mindent megadok neki,amit tudok.


Szóval nem gáz. Ha nem akar tenni neked, majd úgyis mondja.

2018. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mádár0218 ***** válasza:
89%
Ha nem érek rá mert mondjuk 14 órát melóztam és másnap is annyit kéne és aludni is kéne készít nekem néha össze kaját, nem sokszor de ha készít az jó :)
2018. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Gáz igen!

Mert nem hiszem,hogy annyira nehéz lenne megcsinálnod 2 szendvicset,amit elviszel,persze így jobb kényelmes neked. Na de mégis,nem hiszem,hogy belehalnál,2 szendvics készítésbe és 10 percbe.

2018. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Az a gáz, ha magadnak meg se tudnád csinálni. Ha nem erről van szó, akkor semmi gáz nincs ebben. Nekem is segít anyukám, ha rohanasban vagyok reggel például :D
2018. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
19 évesen,ne legyél már életképtelen,és várd el a szüleidtől,hogy kiszolgáljanak!
2018. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Skaiiripa ***** válasza:
94%

Ha anyudnak sem okoz gondot es szivesen csinalja (gondolom igen) akkor miert lenne gaz. Nyilvan te is meg tudnad csinalni magadnak, de ha nalatok maradt ez a szokas miert ne. Ez is egyfajta kedves gesztus a szeretet kifejezesere^^

Viszont ha pup a hatan, akkor azert vallald at neha te is.

2018. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Az én anyám is ilyen, ő is mindig ezt csinálta. Nem azért, mert én nem tudnám megcsinálni. Mindenki meg tudja csinálni, akinek van 2 keze és nem szellemi fogyatékos. De az én anyám pl. imád gondoskodni a családjáról. Neki ez nem teher. Miért lenne baj akkor? A baj az, ha 35 évesen is vele élsz majd, és egyedül képtelen vagy bármire.
2018. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
nekem anyukám szokott kenni vajas kenyeret és még katonákra is felvágja sőt mellé még kakaót is készít *-*
2018. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!