Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek anyukám nem viszi...

Szerintetek anyukám nem viszi túlzásba azt hogy 14 (f) évesen sem akar telefont venni? Még azt sem engedi h magamnak vegyek. Egy gombos kütyüvel meg mit csináljak? Kiröhög az egész iskola. Tanácsokat érveket pls.

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 04:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Ott kezdtem megkérdőjelezni, hogy való-e neked telefon, amikor a társasági köreid visszajelzéseinek mivoltát eredeztetted belőle. Nem arra van. Egy gombos kütyü is ellátja a feladatát. Anyád döntése, hogy mire költi a pénzét, örülj annak amit kapsz tőle. Azzal hogy magadnak nem enged venni, nem értek egyet (bár nem tudom 14 évesen hogy lenne pénzed olyan telefonra, amilyet feltételezésem szerint venni akarnál magadnak).
2017. febr. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.:)Nem tom ha kimész az utcára látsz e olyan 14 vagy annál idősebb embert akinek nincsen okosteloja.Ha igen csodálkozom mert én már nem.Amugy 130 000ft van ebből simán kijönne egy jobb Samsung.Nem tudok veled egyetérteni mivel manapság már a fiatalok nagy része szórakozásra használja a telót és egy gombossal hogy lehet szórakozni?Gondolom neked van telód azért ilyen a okostelefon ellenzős a válaszod...
2017. febr. 5. 04:41
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

130000Ft? Én annyiból vettem egy autót. :)

5 ezerből vettem okostelefont, kicsit gagyi, de 2 magos proci, navigáció, internet, megy vele minden.

Lehet, ez a baja anyukádnak, aztán eldobod a betonon, még csak vissza se viheted garanciában.

2017. febr. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Hát érdekes, nekem is gombos telóm van, mégsem röhög ki senki. De ha megtenné, úgy végigmérném, hogy torkán akadna a röhögés.

Amúgy van okostelefonom is, rühellem, be sincs kapcsolva, csak hányódik valahol. Akkor veszem elő, ha valamit le akarok fotózni.

sivár egy életed lesz, ha mindig másoknak akarsz megfelelni.

2017. febr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Van benne igazság de ő azért nem akar venni mert játékra használnám.És akkor?Elég sokan az én koromban erre használják.5000ft telón örülök ha agario megy rendesenXD
2017. febr. 5. 06:24
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
előző vagyok. azt még hozzátenném, hogy a butatelefonom 3 éve megvan, már nem tudom hányszor földhöz csaptam, semmi baja. bezzeg amikor az okostelefont vágtam földhöz, úgy elrepedt a kijelzője, hogy öröm volt nézni. tényleg öröm volt, mert iszonyúan utáltam.
2017. febr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

130-ból én is inkább autót vennék :D

Totál nem értem az embereket, a legtöbben keresnek havi 100 ezret, de többszázezer forintos teló kell nekik.

komolyan nem komplettek ezek.

aki keres havi többmillát, annak oké...

de aki mondjuk megveszi részletre az ájfont, és ki se bírja fizetni a részleteket, + már rég megjelent az új ájfon, pedig még ki sem fizette az előzőt...nevetséges.

2017. febr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De istenem.😑Miért mindenki kocsit akar venni?14 éves vagyok .Hogy a f*s*ba?Egyébként egyáltalán nem #ájfon-t akarok csak olyan telót amin lehet játszani
2017. febr. 5. 06:45
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
vegyél 30-50 ezres keretben. Az nem olyan durva de 130 ezer szerintem sok mert 1 perc alatt tönkremegy (elhagyod, wc-be esik, ilyenek) szóval mondd anyukádnak hogy akkor költesz rá vagy 40-et és kész a te pénzed azt csinálsz vele amit akarsz (bár nem tudom vajon kitől van) amúgy meg ha akarsz telefont vegyél de ne azért mert brühüü kicikiznek. Ki fognak cikizni, valaki úgyis kötegszik veled akármit csinálsz ezzel nem oldasz meg senkit. Meg ne másoknak akarj megfelelni hanem magadnak. Ha ezt az elvet fogod követni egész életedben tényleg szar életed lesz. Örülj hogy nem vagy olyan agymosott, agyhalott telefonmániás hülye mint a többi tizenéves, inkább menjetek a barátaiddal focizni, bowlingozni, szórakozni ahhoz elég a gombos telefon is mert legalább velük foglalkozol. De tudom hogy hiába mondom úgyis szerzel ha akarsz, menj el a városba és vegyél egyet a pénzedből ennyi. Tanácsok, érvek ahogy kérted.
2017. febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte választ😃.Igazából az osztálytársam nem is cikkeznek miatta csak 9.esek de azok nagyon.Végül is amúgy is kell már nem de?Facem sincs(nem is lesz)de lám a felvételin mégis a közösségi oldalakról kellet írni.Hát úgy hogy fogalmam se volt ezekről így kötve hinném hogy forgalmazásom jó lett.Ez sztem nonszensz.Nem akarok egy hiper szuper csuccs #ájfon7-et de valami olyat amin lehet viberezni játszani híreket olvasni stb.Egyáltalán nem akarok olyan lenni mint a többiek.Csak szeretnék én is szórakozni,pihenni a magam módján.
2017. febr. 5. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!