Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt gyk-n minden nő/lány...

Itt gyk-n minden nő/lány igazából férfi aki így akar kicsalni képeket péniszekről?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik férfi, de a 18-19 éves lányok a szexualitás kategóriában jó eséllyel fiúk/férfiak.
2018. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban hogy sokszor lánynak adják ki magukat a fiúk, bevallom egy-kétszer még velem is előfordult Just for fun :D de azért kétlem hogy csak fiúk/férfiak használnák az oldalt.
2018. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sokkal több a női felhasználó, rendszerint ez így szokott lenni a fórumjellegű oldalakon. De persze vannak férfiak is.
2018. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mer akár hányszor sexchatelek velük nem tudom hogy most akkor amugy 1 férfinak írom e azokat
2018. márc. 23. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nálam már lebukott pár arc, akik nőnek adták ki magukat. Nem ezért. :D De kérdéseknél is látni, amikor nőként teszik fel, és annyira erőltetetten gagyin csajos stb hogy látszik nem nő írta ki.

Vannak nők is, akik szerintem férfinak adják ki magukat.

2018. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Talán rendeltetésszerűen kéne használni az oldalt, nem sexchatre...
2018. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Privátba azt írkálunk amit akarunk
2018. márc. 23. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyivel vagy előrébb ha nő az illető, aki amúgy 250 kiló, remegőhájú, és szőrösebb mint egy gorilla?!
2018. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki annyira képcserét akar, akár szexuális kategóriában, akkor amikor magáról küld képet, írja fel a papírra a dátumot, és akár a nevét is. Béna módszer, de ha magáról küld képet, nem lehet akadály.


L

2018. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!