Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok egyedülálló férfi él ma...

Sok egyedülálló férfi él ma Magyarországon. Van, aki azzal akar vigasztalni, hogy sok férfi jár ugyanabban a cipőben mint én. Mit tegyen egy férfi, ha szeretne magának párt, de mindig falakba ütközik?

Figyelt kérdés
Engem nem vigasztal,hogy nem egyedül vagyok magányos,sőt csak még rosszabbul érzem magam tőle
2017. nov. 8. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

"de mindig falakba ütközik"

Mondjuk első lépésként menjen ki a lakából.

2017. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mik ezek a "falak"? Ha tudod mi a gond akkor változtass. Próbálj másképpen ismerkedni, próbálj olyan közösségbe menni ahol ismerkedhetsz, próbálj pozitív lenni.
2017. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Keress külföldön. Meg fogsz lepődni az eredményen.

Én állás és párkeresés esetén is mindig ugyanazokba a falakba ütköztem idehaza. Állás esetén azt mondták hogy maga túl képzett, sok nyelvet beszél, tehát fogja magát és le fog lépni a mi feudális országunkból, nekünk meg olyan kell aki innen megy nyugdíjba. Párkeresés esetén szintén ezt hallottam, hogy mit akarok én egy csóró lánytól, lehet hogy maga később elvesz egy gazdag amerikai gyárost és a lánnyal itthon mi lesz.

Odakinn külföldön már nem hallottam ilyeneket. Tehát nem jó helyen keresed ebben biztos vagyok.

2017. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cseréld néha cipődet ( minden téren ), mert egészséges dolog tudod, lehet csak ennyi baj veled;)
2017. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Ha te egy rakás szerencsétlenség vagy akkor keress olyan lányt aki szintén egy rakás szerencsétlenség és szintén rá sem néz senki.
2017. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedvescsaba heti nyavajgása...
2017. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki valakit egy rakás szerencsétlenségnek nevez azért mert egyedül van az meg egy hülye barom
2017. nov. 8. 18:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerek több olyan férfit is,akinek soha nincs nője,mégsem mondom rájuk azt,hogy szerencsétlenek
2017. nov. 8. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki tudatosan nem is keres ,és nem akar nőt az nem szerencsétlen.Annak nem kell, jól megvan nélküle és szarik bele az egész témába, egyedül érzi magát jól.


De aki akarna nagyon is nőt,tiszta beteg miatta , hogy nincs, és itt eszi a fene kérdéseket kreál állandóan e miatti bánatában, az bizony rakás szerencsétlenség.

2017. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Webes tãrskeresők tele vannak mindenfajta nőkkel. Nem igaz, hogy nincs megfelelő. A kerdező nem ír semmit arról, mi az oka, hogy egyedül van. Se arról, milyen jó/ rossz adottsãgai vannak. Először keressen olyan nőt, aki felett áll sok tekintetben. Ezáltal szerezzn önbizalmat, majd az önbizalom birtokában lépjen tovãbb.
2018. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!