Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiatal...

Miért van az, hogy egy fiatal lány szottyosnak, meg öregnek hív egy nagyon jól kinéző, szexi 40-es nőt? Ez féltékenység?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 19:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt nem értem miért kell valakit a kora miatt bántani.

18 éves vagyok,engem folyton kislányként kezelnek,meg lenéznek,semmibe veszik,amit mondok,mert fiatalnak tartanak.Viszont van olyan 40-es ismerősöm,aki jobban néz ki,mint a korosztályomból néhány lány.De ugyanezt gondolom a egy csomó minden másra is.

Van akit azért bántanak,mert fiatal,van,akit mert túl öregnek tartják,van akit azért mert kövér,van akit azért mert vékony.

Nem lehetne a másokban meglátni a jót?Miért kell másoknak lehúzniuk egy idegen embert?

Itt van a GYK-n egy csaj,akiből árad a féltékenység az idősebb(feltehetően nála jobban kinéző) nők iránt.

Folyton öregasszonynak hívja a 30-as nőket is.

Ez a lány annyira tiszteletlen hogy az valami hihetetlen.

A saját anyukájára is azt mondaná,hogy öreg?

2018. márc. 23. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nos, 39 vagyok, nagyon sok minden van, amit képes vagyok magamra venni, de ez nem tartozik közéjük. Teljesen hidegen hagy, hogy vadidegen tinilányok vajon mit gondolhatnak rólam. Szóval ne vedd ezt magadra, hidd el, ennél több kell ahhoz, hogy egy felnőtt nőt megbántsanak.
2018. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Igen féltékenység, mert van mire.

A pasik ahogy a lányát, ugyanugy az anyját is elvinnék egy körre. Beteg világban élünk, de a nők mindig is csak a rivalizálásrol hiresek.

2018. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lesz még ő is vén trotty,ha addig el nem pusztitja az agyràgó bogàr még fiatalon.
2018. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert fiatal és az agyatlanabbak közül.
2018. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébkent, igen, lehet féltékenység, ha például azt látja, hogy a "szottyos", jobban bejön a férfiaknak, mint ő.
2018. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tizenévesen nekem is öregnek tűnt a 30, ez természetes.
2018. márc. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!