Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párkapcsolatban élő, fiatal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő, fiatal lányok! Titeket mennyire zavarna, ha a barátotok a jelenlétetekben más lányok külsejét dicsérgetné?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint ha kettesben vagytok és úgy mondaná.
2016. ápr. 29. 18:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg tudom, hogy csak engem szeret, addig nem érdrkel.
2016. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentol fugg. Ha nagyon lelkesen ecsetelne,hogy xy milyen gyonyoru,azon tuti kiakadnek. Viszont ha csak megemliti,hogy kit tart szepnek,azon nem borulnek ki.
2016. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
zavarna... mert ne dicsérgessen mást a jelenlétemben. Velem foglalkozzon, nekem mondja azt h milyen jól áll ez a ruha, ez a cipő... nekem mondja ne másnak
2016. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pixie26 válasza:
100%
Tudod hűséget fogadunk nem vakságot :) Engem nem zavar. Tudom h én vagyok az egyetlen akit szeret. Ki szoktuk elemezni együtt h ez a lány vgy pasi éppen milyen volt :D
2016. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti elsirnam magam bar most erzekenyebb vagyok kismamakent.. egyebkent regen se ragadtatott el a dolog.. ha olyan passzba voltam mondtam hogy igen szep szerintem is ha nem akkor mondtam h ne nekem hanem a haverjaidnal mondjad mert szarul esik....persze o erre mindig mondta h nem ugy ertette a dicsergetest.. neki senki mas nem kell stbstb ... :)
2016. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Némelyik nőnek, micsoda ösztönös védekező reakciója van... zsarolni se felejtsétek el a párotokat! ;) Amúgy minden embernek más az ingerküszöbe. Megállapodás kérdése is lehet pl. De véleményem szerint ha csak megnéz valakit, esetleg megdicséri és nem órákon át ecseteli nekem, hogy mennyire de mennyire... az simán belefér. Mondjuk én genetikailag képtelen vagyok féltékenynek lenni, de ez más tészta. ;D
2016. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!