Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok a barátnőmre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátnőmre közbe nem kéne?

Figyelt kérdés

Nyáron kezdtunk el járni és most kezdődött el a suli(új iskola uj kozosseg)

Ugye a baratnom osztalytarsam is es ezert osztalyba meg nem nagyon tudunk egyutt lenni mert meg fura.

Azt mondta fiukkal is szeretne baratkozni.

Megkerdezte zavarna e.

En nem akartam azt mondani h igen mer nem akarok semmit elcseszni.

Viszont alig van idonk egymasra es alig tudunk talalkozni kettesben.

Amikor tudnank is akkor osztalytalira megy vagy mas is ott van velunk.

Tudom hogy ez szanalmas meg mindenki fikazni fog de nagyon nem tudom mit tegyek.

Meg rosszul is vagyok neha emiatt

Hasgorcs meg ilyenek.


15/f



2017. szept. 2. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképp az a probléma, hogy kevés időt töltötök együtt, vagy, hogy más fiúkkal is szóba áll?

Lehetnek fiú barátai, ahogy neked is lehetnek lány barátaid. Jól tetted, hogy azt mondtad, hogy nem zavar téged. Ez egy olyan dolog, amit nem szokás megkérdezni, mert teljesen természetes, mégis kikérte a véleményed... Szerinted ebből nem egyértelmű, hogy vagy annyira fontos neki, hogy nem akar megcsalni?

2017. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom de ha egy par ritkabban talalkozik es nincsen sok kontaktus a lany egy ido utan kiszeret belolem...

Most ez ellen nem nagyon tudok semmit tenni

Es lehet hogy eloszor csak baratok egy fiuval de hat eloszor velem is csak barat volt szoval...

Es mondom lehet hogy nem kene feltekenynek lennem meg szarul lennem de egyszeruen ez van.

2017. szept. 3. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor megválaszolom a kérdésemet: az előbbi a probléma. Ha kevés időt tölt veled, én a helyedben nem más srácok miatt aggódnék, hanem amiatt, hogy valami nem működik köztetek. Ülj le vele, beszéljétek meg! Ha erre sem hajlandó, akkor a kapcsolatotoknak nincs jövője.
2017. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na akkor mondom mi a szitu

Valoszinuleg szetmegyunk.

Es nem azert mer nem mukodne vagy mer nem szeretnem hanem azer mer nincs ideje

Nem csak ram semmire nincs.

Szinte minden hetvegen megy valahova csaladdal meg hetkoznap is.

De azer koszi a valaszokat.

2017. szept. 4. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!