Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha lenne több...

Te mit tennél ha lenne több ezer ötleted de nem lenne elég pénzed mindet megcsinálni? 🤔

Figyelt kérdés

Nem kamu..meg lehet élni abból, hogy kb 50 szakmában tudsz innoválni?


Párat megvalósítottam már de mindig megunom mire elkényelmesedhetnék..


Mit lehetne tenni, hogy csak az alkotással törődhessek?


Rájöttem, nem is érdekel annyira a pénz..sokkal fontosabb, hogy megmozgasson amit csinálok...


De ha meg csak ötletként adom oda (szabadalom nelkül) akkor ki finanszírozza az életedet? Szerinted lenne aki honorálna egy ingyen ötletet?


2018. márc. 23. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Előző kettő, meg az 1. vagyok


Persze ha olyan a nagy új ötlet, hogy milyen kaját árulj a sarkon az embereknek, ami olcsón előállítható, kifizetik, fsza, ganosztronómiai orgazmusok lesz tőle az embereknek és egyebek.... hát akkor nosza rajta, bár ehhez nem kell túl sok lóvé

2018. márc. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

kiegészítés: se széles körű szaktudás


ha meg olyan a téma, amihez te nem értesz igazán megvalósításban, csak elképzeled, hogy mi mennyi hogy.. hááát... az majdnem borítékolhatóan kuka, mert hidd el, aki ért hozzá és sokan lehetnek, biztos valakinek eszébe jutott és esélyes, hogy olyan dolog miatt ment kukába a story, amire neked még rálátásod sincs

2018. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Adjatok nekem legyetek kedvesek privátban pár ötletet amiből meg lehetne élni. Nem milliomos akarok lenni, csak havi 500000-et akarok keresni.
2018. márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Erre való a kickstarter. Ha mások szerint is értelmes az ötleted, akkor fizetni fognak érte előre.
2018. márc. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm 70%-os a válaszaidat de javaslom verd ki a fejedből, hogy ilyen nehéz az ötletmegvalósítás..


sokkal egyszerűbb ha nem egymás után teszed a dolgokat hanem ránézel így egy halomban és lesz egy megérzésed, hogy ez most menni fog v nem


egy rakás megoldás van a pénzszerzésre..mint írták kickstarter, gofundme, indiegogo, crowdcube, tezos...


de itt én nem akarok semmit megcsinálni..én csak az ötletig élvezem a dolgot..jólesik látni ha megy de nem köt le...

2018. márc. 24. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!