Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig ellököm magamtól az...

Mindig ellököm magamtól az embereket?

Figyelt kérdés

Akármikor megbarátkozok valakivel, közel kerülök valakihez előbb utóbb tönkreteszem a kapcsolatot mert elkezdek félni hogy mivan ha nem is kedvelnek csak nem akarnak megbántani stb, ilyen gondolataim vannak, ezek miatt elkezdek bizalmatlankodni, ellenségeskedni sokszor ezzel elásva az összes kapcsolatom. Mindent beleadva próbálkozok változtatni, új emberekkel ismerkedek de ugyanez játszódik le mindig, egyszerűen nem bírom az emberi kapcsolataim életben tartani, tanács?

17/F


2018. márc. 24. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen vagyok. Remélem egyszer majd lesz valaki akit nem üldözök el magam mellől.

18/L

2018. márc. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Önbizalomhiány :(
2018. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szeretlek titeket! 😘💖
2018. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TR75 ***** válasza:
Csendes border.
2018. márc. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ha valakivel megismerkedek és kicsit jobb lesz a viszonyunk, akkor arra gondolok, hogy lehet, nem is kedvel, csak kényszerből beszélget velem, e miatt meg nem is nagyon keresem őket. De próbálom mostanában ezt valahogy kikerülni, és nem ilyesmikre gondolni:)
2018. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok nem értem miért kell lepontozni... Ez igenis egy ok lehet. Legalábbis nálam így van. Nem tudom elhinni, hogy valaki esetleg tényleg jó társaságnak tart ezért előbb-utóbb inkább hagyom az egészet. Például, ha kicsit is érzem, hogy nincs már meg a kölcsönösség a megkeresésekben már feladom...
2018. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!