Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek legpisztollyal...

Szerintetek legpisztollyal tavol tudnam magamtol tartani a rosszindulatú embereket?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik. De mar nagyon elegem van abbol hogy akarhova megyek az utcan mindig belém akar kötni valaki. 18 éves lany vagyok. Általában festett hajú pawa nyomor*ekok meg hul*ye pics*ak. Nem gyilkosságra gondolok hanem arra h közéjük loni. Visszaszolashoz meg verekedeshez nincs önbizalmam mert ugyerzem ok "erosebbek". Sokaig lesz*artam meg figyelmen kivul hagytam de tul öregnek érzem magam ahhoz h valaki igy banjon velem. Vékony is vagyok gondolom emiatt mernek szivodni.
2017. júl. 2. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Azt úgy figyelmen kívül hagyod, hogy bűncselekménynek számít? :)
2017. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nagy bajba kerülhetsz. Van gázspray, gázpisztoly, amit használhatsz önvédelemre indokolt esetben.
2017. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Hatástalan és tiltott is . Tarts paprikasprét az kutyát is kifektet , tanulj hatékony önvédelmet amit folyton gyakorolnak . Nem harcművészetet , krav maga, systema ,skm combat pl .
2017. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy pisztollyal? Még a jóindulatúkat is :/
2017. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már gázpisztolyt vegyél, kiváltod a viselésit és ha jönnek a támadó pávák lelövöd a tarajukat :)
2017. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel benzines kannával is járhatnál, v. hangyasavval.
2017. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Inkább gáz-, riasztó pisztoly az alkalmasabb, semmiképpen a legpisztoly, de a leírtak alapján egyiket se nyomnám a kezedbe, nem beszélve a viselési engedély megszerzéséről, ami egy másik téma.
2017. júl. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor inkább ne fürödjél le, az hatásosabb és hatástalanabb a jövődre;)


Szerezzél be pár gázsprayt és viseld-tartsd magadnál.

Ha beszólnak bármit, akkor szólj vissza (Na, most ettől nagy lettél-gratulálok! vagy Családod is büszke mostantól rád, hogy egy cingár lánynak be tudsz szólni! ) és ha túl közel jönnek, akkor kapjad elő őket kezeidbe-2 nagyot és fogd rájuk.Ha 1 méternél közelebb jönnek, nyomd arcukba s kész, de ügyelj a szélirányra nagyon.


Azért piszkálnak, mert passzív céltábla vagy, de ha a téltábla "visszaüt", akkor átgondolják.

2017. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!