Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy helyközi...

Volt már olyan, hogy helyközi buszon betettétek a bőröndötöket a csomagtartóba, és mire leszálltatok, már nem volt ott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit tettetek utána? Ha nem, féltek-e, amikor beteszitek a cuccot a csomagtartóba?

2018. márc. 24. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, igaz nem ellopták, hanem valaki véletlen elcserélte az enyém az övével. Amikor leszálltam és nem találtam a táskám, szóltam a sofőrnek, ő az ottani illetékesnek, aztán másnapra sok telefonálgatás után meglett. Átmentünk kocsival abba a városba, ahol a csaj ugye korábban leszállt, vittük az ő táskáját, ő meg odaadtam az enyémet, szerencsére semmi nem hiányzott belőle.

Egy barátnőm hasonlóan járt, annyi különbséggel, hogy mire visszakapta a táskáját, a cuccai egy része eltűntek.

Én azóta nem szívesen rakom be a táskám. Próbálok mindig a lehető legkevesebb cuccal utazni és felvinni magammal. Ha muszáj berakni a csomagot alulra, akkor kötök rá valami szalagot, masnit megkülönböztetésképp. Illetve beleteszek egy kis cetlit a táskába a nevemmel és elérhetőségemmel.

2018. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem a cuccom, mindig megjelölöm, lezárom, meg igyekszem arra az oldalra ülni ahol a csomag van, ha leszálló van nézem mit visz. Szerencsére még nem volt gond, de barátnőmnek már túrták fel a táskáját. Külső merevlemezt, parfümöt vitték el.
2018. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
9 éve buszozok Budapestről vidékre,és még ilyen sosem történt, de mindig rettegek tőle :( Értékes dolgot nem rakok a bőröndbe, de azért a ruháimat is sajnálnám, meg maga a bőrönd is érték...
2018. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi haverommal volt olyan, hogy felcserélték egy idegennel az ugyanúgy kinéző táskájukat, lopás történetről még nem hallottam, az emberek az ablakból is tudják nézni mit visznek el mások, így nem hiszem, hogy megkockáztatják.
2018. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem volt, de olyan igen, hogy egy taggal egyforma bőröndünk volt, és egymásét vittük haza véletlenül. Az enyémben volt egy füzet mindenféle telefonszámmal, találomra felhívta az egyiket és így szerezte meg az én számom, megbeszéltünk egy találkát és visszacseréltük.

Az övében csak a szennyese volt, szóval én a Volánt hívogattam veszettül, de keveset tudtak segíteni.

2018. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!