Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a tablóképemmel. Újra lehet csináltatni? Nektek mennyire tetszett a sajátotok?

Figyelt kérdés
Képzeljétek,nálunk nem a szokásos öltözék volt,abba öltöztünk be amibe akartunk és olyan hátteret tetethettünk amilyet akartunk,én pl.egy szurkolónak öltöztem és úgy terveztem,hogy a stadion előtt állok lazán,de a fotós azt mondta,hogy így nem tűnök úgy mint egy szurkoló,csináljak úgy mintha örülnék egy gólnak,tegyem fel a kezeimet meg minden,csak az a baj,hogy még a mosolygást se tudom erőltetni,nem hogy a stadionos őrült állapotot,ezt mondtam is de hát nem tudtam meggyőzni. Sok gáz kép lett,végül volt egy ami mások szerint is jó lett,de hát én nem ezt akartam és nem vagyok megelégedve ezzel az erőltetett örömmel..
2018. márc. 24. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyem is eleg bena lett, de engem nem zavar, nincs ennek olyan nagy jelentossege, mint ahogy hiszed.
2018. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ööö... Akkor beszélj az osztályfőnökkel, vagy aki a tablókészítést szervezi.
2018. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem el lehet menni újra
2018. márc. 24. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szörnyű lett, de nem érdekelt. Évente néhányszor látom csak mamámnál, annyit kibír mindenki :D
2018. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem érdekel :D, Eltelt 11 év, az szerintem borzalmas lett, és ezerszer jobban nézek ki, mint 18 évesen.
2018. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!