Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondanatok egy lanynak, hogy...

Mondanatok egy lanynak, hogy szexis a hangja, ha amugy nem tetszene?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdem, mert van valaki, aki allandoan ezt mondja, ahanyszor telefonon beszelunk es kivancsiva tett a dolog, hogy mi van.
2018. márc. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hogy tetszel neki!
2018. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát. Amikor telefonos operátor voltam, minden nap mondta valaki hogy szexis hangom van, pedig nem sok esélye volt ebből eldönteni, hogy tetszem-e neki, vagy sem :D

Persze mivel ti személyesen ismeritek egymást, ez nem kizárt, csak mondom, hogy ilyen is létezik. Lehet azért mondja, mert szexisnek hangzik és nincs hátsó szándéka. Én is mondtam már hasonlót ismerősnek, mint tény, pedig semmit nem akarok tőle.

2018. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fiúként simán mondanám, de csak ha tényleg úgy is gondolom. Szoktam random megdicsérni az embereket. Persze nem alaptalanul.
2018. márc. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

De akkor is mondanatok, ha kifejezetten csunyanak talalnatok a lanyt?

2018. márc. 25. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad! Csak ne lepődj meg rajta, ha tényleg bejössz neki 😃
2018. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!