Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem nagyon vagyok oda a...

Nem nagyon vagyok oda a romantikus animékért de mondanátok olyat ami bárkinek tetszene?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl hosszú, egy 12-13 részesre gondoltam

2015. dec. 17. 11:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Semmiképpen se legyen hárem, és az ecchi-ket is kerülném
2015. dec. 17. 11:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamisama hajimemashita
2015. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hm... a Kaichou wa Maid-sama jó kezdés lenne, mert az "összejövési folyamat" többségében poénokra épül, csak néhány nyáladzós jelenet van benne (de azok naggyon aranyosak:D).

A történet lényege tömören az, hogy a főszereplő lány, Misaki, aki egyébként egy nemrég koedukálttá vált gimiben diáktanácselnök (megszállottam védi a lányokat, akik kisebbségben vannak a fiúkkal szemben), egy cosplaykávézóban, hogy pontosabbak legyünk, cselédkávézóban dolgozik, és ezt mindenáron el akarja titkolni a diáktársai elől. Az indítja el a történéseket, hogy bizonyos Usui Takumi névre hallgató iskolai szívtipró már az első részben megtudja Misaki hétpecsétes titkát.


Toradorával szintén ez a helyzet, mármint az inkább-poénkodunk-mint-nyáladzunk tipusú romantikus anime. A vicc az, hogy elinte nem is egymással akarnak összejönni, hanem egymás legjobb barátjaival, csak aztán a sok mesterkedés közben egymásba zúgnak bele.


A Kaze no Stigmában inkább az akción van a hangsúly, de mellékszálként romantika is szerepel benne. (Ne ijedt meg az ecchi címkétől, annyiban merül ki, hogy a tsundere főszereplő csaj előszeretettel rugdossa fejbe szerencsétlen srácot, miközben szoknyát visel (egyébként, ha jól rémlik, még egyszer sem találta el). Meg van egy jelenet ahol a nagy harcban kicsit leszakadoznak a ruhái, de nem nagy cucc.


Shigatsu wa Kimi no Uso: a történet lényege a klasszikus zene, a romantikus szál csak halvány árnyékként húzódik végig rajta. A végére viszont készíts zsepit, mert bőgni fogsz.

2015. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták a Tordora nagyon, meg is néztem, de nem tetszett... Szégyenlem is magam emiatt, mert ha már egy ilyen "jó" anime sem tetszett, akkor mivel leszek megelégedve..
2015. dec. 17. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a romantikus animéket, de az Ore monogatari nagyon tetszett és az Ouran Highschool Host Club is.Ez utóbbi inkább a poénokra épít, mint a romantikára.A Kaicho wa maid-sana nekem unalmas volt és a Tonari no kaibutsu-kunnak a vége nem jött be.A Sukitte ii na yo-ban pedig a karaktereket nem tudtam megszeretni.Ha hasonló az ízlésünk,akkor talán a fent említett kettő közül fog tetszeni valamelyik :)
2015. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ore monogatarin én is gondolkoztam már, Köszi!
2015. dec. 19. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Air

Nem elég hosszú, 1-2 dolgot talán nem fogsz érteni viszont igen egy zsepit én is ajánlanék hozzá, minimum 1-et.

2015. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vampire knight 2 évados mind a 2 évada 13 részes
2015. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!