Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül hogy lehet külön...

Egyedül hogy lehet külön költözni a szülőktől ilyen albi árak mellett? Ötletek?

Figyelt kérdés

26 éves leszek idén.

Nagyon szeretnék külön költözni,mert vannak terveim.

De sajnos a fizetésem kevés egy külön lakáshoz.Leginkább kertes házba szeretnék menni,kutyás terveim vannak.


Tavasztól őszig 140-170 ezer ft környékén keresek.

Ősztől tavaszig meg 100-130 ft körül.


Sajnos itt a városban 100-120plusz rezsi csak egy lakás :(


Munkahelyet váltani nem szeretnék,mellesleg idáig ez a legjobban fizető munkahelyem.Meg szakmámban vagyok.


Már erősen gondolkozok,hogy nem a városban hanem vmi más,szomszédos városban próbálkoznék,de sajnos ahol meg jó áron lenne ott meg a környék nem túl biztonságos.


Ha kapcsolatban lennék egyszerűbb lenne,mert akkor megoszlanának a ktg-ek.


2018. márc. 25. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Csak kulfoldon tudod elerni, hogy albit tudj fizetni egy fizetesbol es ne halj ehen.
2018. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Egyedül pénz és ismeretség nélkül nem megyek külföldre :/


Maradok anyumékkal ameddig nem lesz egy párom akivel közösen kitudunk venni vmit.


Ez az ország valóban élhetetlen :/

2018. márc. 25. 13:16
 3/21 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok, pedig jobban keresek. Egyszeruen hiaba engedhetnem meg, kidobott penznek ereznem meg igy is es valszinuleg albiban elnem le az egesz eletem, mert nem tudnek felretenni melllette. En jelenleg arra gyujtok, hogy meglegyen az onerom lakashitelhez es inkabb azt fizessem, mint az alberletet. Akar meg kedvezobb is lehet anyagilag.
2018. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem lehet. Mert ha ki is szenveded az albi árát nem marad semmi pénzed félretenni saját házra.

Jobban teszed ha otthon maradsz és félreteszed szépen a pénzt minden hónapban ,néhány év alatt összejön pár millió és vehetsz magadnak saját házat- lakást maximum egy hitellel kipótolva,de oda is kell önerő .

2018. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha párod nincs is, lakótársat még kereshetsz magadnak, akár egy egyetemistát is.
2018. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy max párral, lakótársakkal közösködve. Ez van, Európa söpredéke vagyunk sajnos.
2018. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

1. Tesssék felelősen szavazni április 8-án, és tessék elmenni szavazni, hogy legyen esély kijönni ebből a helyzetből.


2. "Munkahelyet váltani nem szeretnék,mellesleg idáig ez a legjobban fizető munkahelyem.Meg szakmámban vagyok."

Ezzel el is mondtál mindemt. Menni kell a jobb fizetes után, vagy legalább a jelenlegi helyen előrébb menni, mert ha 5 év mulva is csak ennyit keresel akkor nincs mit vesztened.


3. 1. Válaszolónak: nem csak külföldön lehetséges! Nekem is és másik több ezer fiatalnak is sikerült.

2018. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ebben a szakmában akkor lehet jobban keresni ha sajátot csinálok,de az 1,5 millióba benne lenne kezdésnek.Plusz míg be nem indul a saját vállalkozás eléggé mínuszos a dolog. Szóval saját vállalkozáshoz is pénz kell.

Míg be nem indul kell 1-2 év. Nos és addig honnan keressek pénzt? Nem egyszerű.


Míg nem tettem le a szakmát addig 50-80 ezer ft-ot kerestem, kidolgoztam a belemet is ennyiért. Ahhoz képest hogy szakmában melózok és mindig 100 ezer ft felett keresek elég jónak számít.

2018. márc. 25. 13:46
 9/21 A kérdező kommentje:

Albérletben sem szívesen élnék életem végéig én is kidobott pénznek tartom :/


Ne egyszerű.


Ja és mindegy kire szavaz az ember nem lesz jobb így sem úgy sem.Igérget mindegyik,de betartani nem igazán tartják be.

2018. márc. 25. 13:47
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Kezdj el fizetni 2-3 lakástakarék számlát, amire kapod majd az évi 70 ezer állami támogatást, és majd 4-5 év múlva tudsz venni belőle egy lakást sok hitellel meg szülői segítséggel.
2018. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!