Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék több lájkot,...

Hogyan tudnék több lájkot, követőt szerezni Instagram-on?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném,hogy nem vagyok hatalmas lájk,követő vadász,és nagyon jól tudom,hogy nem ez az élet értelme,nem kell hegyi beszédet tartani ezekről! :) Ha kötözködni,leszólni akarsz,akkor nyugodtan keress másik kérdést,és ott tedd meg azt,én ilyesmire nem vágyom!;)


55 követőm van,66 embert követek. A követőim nagy része ismerős,barát,iskolatárs stb., néhány ismeretlen ember követ. Én híres embereket,utazós,tájképeket feltöltő oldalakat,és nem utolsó sorban az ismerőseimet követem. Csak olyan embereket követek,olyan képeket lájkolok,amik tetszenek. Az oldalam privát,azért,hogy ne az legyen,hogy valaki odatéved az oldalamra,megnézi,és ennyi. Egyébként az oldalam érdekes,jó kontenteket készítek,vannak modell képeim (igen,modell is vagyok),tájképeket is rakok ki.


2018. márc. 25. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,azt elfelejtettem leírni,hogy a képeimen a lájk 10-25 között mozog,25 lájknál többet nem kaptam.
2018. márc. 25. 19:43
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
2018. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi önellentmondást egy kérdésen belül...
2018. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom hogy csinalod. Nekem osszesen 3 kepem van a csotanyiamrol es igy van 173 kovetom. Semmit nem csinaltam, csak feltoltottem probakepp.
2018. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nagyon erőlteted a dolgot.
2018. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a boltban... komoylan, 2018 van már lehet online venni bérkövetőket, akiknek fizetsz és követnek. Abba nem megyek bele, hogy mi értelme, de ugye alacsony az a bizonyos kerítés, főleg instagramon és társain.
2018. márc. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tolts fel kepeket (olyanok amik sajatok es minosegiek), es akiket ez erdekel bekovetnek! Ennyi a “titok”.
2018. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!