Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy tetszem...

Miért van az hogy tetszem neki, vonzodik hozzám stb de mégis csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a tested tetszik neki és ahhoz vonzódik, a személyiséged nem annyira.
2018. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akar elköteleződni, vagy szimplán csak annyira mégsem tetszel neki, hogy barátnőjének nevezzen.


Egyszer voltam egy ilyen kapcsolatban fél évig. Kézen fogva sétáltunk, bemutatott a szüleinek, a baráti társaságának is, mégsem volt képes kimondani, hogy egy pár vagyunk. Megelégeltem, nem éreztem magamat érzelmileg biztonságban. A mai napig jó a viszonyunk, most éppen mást etet ugyanezzel. Valami katyvasz van a fejében az elveiről és a kapcsolatokról. Nem tudja összehozni a képet mit is akar a jövőben. Szabad akar lenni, de mégsem. Számomra ez nem elfogadható. Ha valaki velem akar lenni, akkor legyen velem, ha nem, akkor pedig hagyjuk egymást.

Azóta mindennél jobban tudom értékelni az érzelmi biztonságot.

2018. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Mert szexre jó vagy neki, kapcsolatra meg nem.

A külsőd csak akkor számít valakinek, ha üríteni akar beléd.

2018. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még'ha nem is csippantom a stílust, de a 3-as leírta a lényeét :(

Persze nevezhetjük éretlennek is ey biztos, stabill kapcsolathoz. Inkább csak eszközként kezel.

2018. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!