Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha egy fiú nem...

Szerintetek, ha egy fiú nem tartozik a tipikus szépségideálhoz testalkatra, arcszerkezetre, akkor ennek ellenére van olyan lány, aki őt mégis helyesnek látja és vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés
Itt most szigorúan csak a külsőt nézzétek! Mondjuk, ha van egy srác, aki nagy orrú, elálló fülű és vékony alkat. Ez egy olyan példa, ami elég taszító a lányok számára szerintem, a többség számára mindenképp, de vajon van-e aki egy ilyet helyesnek tud látni vagy, ha arszerkezetre inkább kisfiús, mint felnőttes, vagyis nem férfias az arca.
2013. júl. 20. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
hát hallod ahol élek, van egy gyerek, magas-vékony, elállú fülek, bamba fej, nem öltözködik jól, furcsán beszél, és valami születési rendellenesség miatt biceg- és kacskán tartja a karját- és most kapaszkodjál meg !!! Volt barátnője, majd egy évig !!
2013. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
190cm, 70 kilo (se), nagy orrú vagyok, a fogaim se egy filmből lettek kivágva, aztán mégis volt már három nőm, abből kettő biztosan vonzódott hozzám szexuálisan is (mondjuk meglehet, hogy elvakította őket a szerelem.:D )
2013. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia szerintem van olyan lány csak manapság nehéz ilyet találni de például ha nagyon rosszul érzi az illető magát mert nagy orra van stb.. akkor feleljen meg mondjuk divatban vagy olyan dolgokban ami vonzza egy icipicit a lányokat de amúgy is a belső a fontos és nem a külső
2013. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(mondjuk az arcomat férfiasnak tartják, profilból nagyon szeretik..)
2013. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja
2013. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ez gyakrabban megesik, mint gondolnád :) Szerintem azért, mert a tipikus szépségideál olyan átlagos, ha valaki eltér ettől, akkor rögtön különlegesebbé válik.
2013. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Didiiayer ***** válasza:
Igen, van olyan lány és vonzódhat is hozzá.
2013. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan lány, nekem is eláll a fülem,és egy lány sem vonzódik hozzám.
2013. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem tudom miért kell ezt csűrni-csavarni.

Igen lehet!!

2013. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kell ezt csűrni-csavarni, nem lehet.
2013. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!