Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem szeretnek sportolni,...

Akik nem szeretnek sportolni, hogyan veszik rá magukat mégis?

Figyelt kérdés

Főleg, ha az alakjuk se kívánja meg?

Vannak sportok, amiket csinálgatok, de...

Ez a sport dolog abszurd. Nekem ezer más hobbim van, néha szociális életet is élnék és alapból sokszor maga a szabadidő, mint olyan már az alvás rovására megy.

Emellett még vegyem rá magam.

Mert már mindenhova jármű visz, egész nap ülünk, nem kézzel mosunk, stb....

Holott nem hobbim, de a hobbijaimat is hanyagolom amúgy.

Szóval ti szoktatok sportolni?

Mi motivál?


2018. febr. 20. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki azért nem sportol, mert az alakja és a testtömeg-indexe rendben van, az hibát követ el. Hozzászokik a lustasághoz és úgy gondolja, azt és annyit ehet, amennyit csak akar. Ennek hosszú távon a szív-, és érrendszer látja a kárát. Én 178/72 vagyok, de a napi minimum 30 perc sport nálam alap, a többi meg attól függ, mennyi időm aznap. Van, hogy hétvégén 2-3 órát túrázunk a hegyekben. :)
2018. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem sportként fogod fel, hanem életmódnak. Ezt tényleg nehéz megértetni, régen nekem is csak "sport" volt... de aztán megtaláltam azt a mozgásformát, amit nem "sportnak" hanem kb mint testemnek a levegő, annyira jól esik és szeretem is csinálni. De ha pl csak futnom vagy fociznom kéne, én is "sport"nak tekinteném.

Keress olyan mozgást, ami szimpatikus. Lehet ez akár TÁNC is. Bármi. Egy nagy séta. Napi 40 perc séta is csodákat művel. Stbstb

2018. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

- Én pl nem eszem sokat (egyszerre pláne, sajnos sok kicsis vagyok), ezért se kell aggódnom az alakomért.


- Van, akinek egyik sport se tetszik!!! Ez ugyanolyan, mintha azt mondanánk, hogy mindenkinek legyen a hobbija valamiféle művészet űzése.

Ha valakit nem érdekel a sport, unja és szenved?


Én amúgy magamra erőltetem, de amúgy havonta-kéthavonta egyszer esne jól egy úszás, bringázás.Úgy tiszta szívemből.

2018. febr. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!