Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az annyi.30 év korkülön...

Mennyi az annyi.30 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Nem nevezném szerelemnek..vagy nem is tudom mi ez. 18 éves lány vagyok ő pedig 48 éves 2 gyerekes apuka.. Kresz oktatóm volt most pedig a vezetést is nála csinálom...lefeküdtünk párszor. De meddig lehet ezt így csinálni? Annyira megfogott benne valami és ő is rengetegszer felhív és beszélünk de szerintem egyikünk se tudja, hogy mi van köztünk pontosan.

Iszonyat jó vele a szex és minden..

Rengeteg egy éjszakás kapcsolata volt már és barátnője és minden

Szerintetek mi lesz ennek így a vége?

Mi érezhet? Lehetek-e neki annyira fontos, hogy kitart mellettem?



2018. márc. 27. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ameddig jól esik mindkettőtöknek. Ezt nevezik szeretői viszonynak. De ez nagyon sok korkülönbség egész máshol vagytok az életben. Szóval szerintem ez így van jól ahogy van. Ne várj többet. De ez sem kevés, ha jó együtt nagyon.
2018. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy elképesztően buta és naiv vagy, vagy pedig ez egy látensb4zi kamukérdése.

Bocs az udvariatlanságomért

18F

2018. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis tart ki. Gyerek vagy még agyilag. Neked jó lesz tapasztalatot gyűjteni, neki meg jó leszel a középkorát kiszínesíteni. Az idősebbek bírjám, ha fiatal csitrik odavannak értük. Újra fiatalnak érzik magukat. Ne képzelj bele semmit. Ha erre képtelen vagy, akkor lépj le minél hamarabb.
2018. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok: Finomítva magam: Dehogy vagy fontos neki, csak fiatalabb és frissebb a puncid, mint a gyerekei anyjának

(Bár szerintem kamu vagy)

2018. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteg egy éjszakás kapcsolata volt már és barátnője és minden. Lehetek-e neki annyira fontos, hogy kitart mellettem?"


Igen te vagy számára a nagy Ő :D

2018. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

“de szerintem egyikünk se tudja, hogy mi van köztünk pontosan.“

De, szerintem egyikőtök tudja. Sőt, még én is: szépeket mond, hogy széttedd a lábad, aztán belédürít és hazamegy a családjához, ez minden. De ez legalább bármeddig eltarthat, amíg nem kezdesz el követelőzni, hogy kevés neked ez az élő guminő szerep. Ha kinyitod a szád, abban a pillanatban repülsz, van épp elég könnyen kapható kis tanítvány abban az autóssuliban.

2018. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Mennyi keserű ember. Hogy lehet így írni két ember közötti szexről, hogy belédürít. Mi lehet ott belül akiben ez van.
2018. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

“Mi lehet ott belül akiben ez van.”

Tartás. Ellentétben a kérdezővel, aki egy nős-családos ember lábtörlője. Azaz... pénisztartója.

2018. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, hogy lehetsz még ennyire naiv?
2018. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ő aligha olyan naiv, hogy komoly kapcsolatot tervezzen veled, főleg, ha tud számolni. Mire ő nyugdíjas lesz, te még mindig csak a 30- as éveid közepén fogsz tartani...
2018. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!