Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 15-16 éves lánynál mi...

Egy 15-16 éves lánynál mi okozhatja, hogy az apja korú férfiak tetszenek neki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
apakomplexus
2018. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Na, persze, ez a legsablonosabb válasz. Miért is ne tetszhetne egy tini lánynak alapból egy 45 körüli pasi? Ő például pont annyi:

[link]

Tán nem jóképű? :)

2018. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy volt valamiféle afférja már ilyen korú személlyel; hiába van apja, de nem fogadja el, ezért mást keres; meghalt az apja kiskorában, így azt keres mindenkiben; ezt látta a környezetében.
2018. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Ezek a hülye pszicho apa dumák...

Azért, mert volt egy majom a fán, és egy okos pszichomokus valamit kitalált az anyám iránt érzett szerelemről, azért vonzódok a nőkhöz, mert titkon az anyámra vágyok? ASD


Egyszerű a kérdésedre a válasz amúgy:

Mert az életük sinen van (anyagi stabilitás, karrierépítés, érzik, hogy van jövőjük), ez pedig látszik a kisugárzásukon.


Míg nem láttam a jövőm (Érettségi meglesz? Melyik fősuliba fogok bejutni? Milyen melót lehet a diplomával szerezni? Mennyi lesz a fizum? Miből fogok tudni annyit félretenni, hogy legyen saját lakásom? Autó se ártana.)


Majd találkozol egy olyan emberrel, akinek az élete még nincs kialakulva, és ezek a kérdések állandóan őrlik az idegeit, és nem tud "boldog" kisugárzással élni.


A későn érő fiúkra is ez igaz, hogy míg nem érzi "alfának" magát (a család anyagi biztongása, békesség teremtője (fizikai edzés eredménye is), a TÁRS szerepét betöltő személy (nem egy élősködő)), addig nem is tud alfaként viselkedni (hülye kifejezés így visszaolvasva az "alfa", de remélem értitek)


Aztán diákmunka ide vagy oda, amíg anyádhoz kell hazavinni a kedvesed, nem vagy kemény!


Ezek az érvek úgy tűnnek, nem fontosak, de közben meg erre épül a férfi "világa".


Amikor a saját jövedelméből a saját világát építheti, és ahhoz való társat kereshet. Nem a felnövekvő korszakának környezete határozza meg, mi érték (lehet én az idős nőket szeretem, mégse vihettem volna soha haza ilyen NŐT), és mi van, ha utálom a focit, a pecás közeget, nem alkoholizálok, de ezen társadalmi "értékekre" pozitívan (hazudozva) kell reagálnom, mert a környezetem imádja!

Majd ha független leszek, lehet más értelmetlen (de számomra tetsző) hobbit megélni, életvitelt megvalósítani.


Szóval a függetlenedés adja a minőséget (általában).


A nők meg fiatalon (16++) kezdik a "helyezkedést", ezért nem is nagyon kell kitörni a családi nyomásból.


Majd jön a herceg, alátolja az életét, és hogy ne legyen olyan "ingyenélő" a nő, csinál pár gyerkőcöt, és kész is a karrierje. (akinek ingje, az veszi fel!)


Ezért is sokkal értékesebb a szememben az a nő (kortól függetlenül), aki képes valamiféle EGYÉNI (árral szemben vizelő) magatartást megélni, és alakítja a saját életét, nem várja a herceget!


Persze az idős pasik meg azért szeretik a fiatal csajokat, mert nincsenek nagy elvárásaik (lehetnek gyerekek mellettük, nincs akkora felelősségrevonás, ellentétben egy idősebb NŐVEL. (gyerekvállalás, megalkuvás, családi légkör megvalósítása (vagy utazgatás a bahamákra?), a sportkocsi eladása, családi (kombi) vásárlása, stb...


Szóval most szeretném tiszteletemet kifejezni minden olyan NŐ felé, aki képes kimászni az általános nő fogalma alól, és egyedül is megvalósítja azt, amire vágyik!


Majd ezt a boldogságot oszthatja meg a jövendőbelijével! (és vice versa)


27f

2018. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak aza baj ezzel hogy egy olyyan korunak mar saládja van.
2018. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
*családja
2018. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vicces dolog az "alfa" szóval dobálózni, amikor az egész alfahím fogalom egy téves megfigyelésen alapszik.


Az is vicces #7-es, ahogy utalsz arra, hogy hogyan kéne viselkednie egy férfinak és, hogy hogyan kéne élnie. Aki pedig nem olyan, az nem férfi. Oh wait... Ugyan ezt csinálja a média.


Persze egy 15-16 éves lánynak majd biztos az önállóság, függetlenség miatt fog megtetszeni egy apja korú férfi, amikor jobb esetben megkapja a szükséges biztonságot a saját apjától, szóval ilyeneken nem igazán kell gondolkodni.

2018. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nekem szólt (4-es voltam, nem 7-es), és kérlek értelmezd a "boldog kisugárzás" összességét.

Az előzményekből fakad, az, amit az ilyen korú emberek (nő vagy férfi, mind1) széppé varázsólódnak!


Az "alfa" nekem se tetszett, de nem tudtam jobbat.

Segíts ki, mivel helyettesítenéd? :)


A férfi mi szerinted? :) Egy anyaorszolánon élő, munkanélküli lény, akinek a lábai közt lóg valami, és szeret sörcsit inni, miközben pecázgat a szájában cigivel?

Érdekelne a férfi definiciód, ha már ennyire nem tetszik az enyém! :)

(persze vannak buktatók a definiciómban, érzem, de csak nem fogok egy könyvet írni itt, hogy mi a férfi számomra... :D)


15 évesen ha el akarsz menni valahova, a szüleidtől kérsz pénzt... (már ha van)

Este a lepra tömegközlekedésen kéne hazamenned a csini randis ruhádban (no para), és reménykedsz, hogy a srác is hozott magával pénzt, mert nem akarod fizetni helyette a sütit...


Persze, nem fontos a stabil anyagi háttér, az autó... :)

Csak nem tud titokban elmenni a csóró azonos korú fiúkkal sehova, mert pénz nélkül csak "bandáznak"... (ismerve a mai fiatalokat, nem valami túrázós, felfedezős, kreatív banda)


Jah azért a szeretet egyik kifejeződése az ajándékok, amit megint nem tud a csóró srác megadni a hercegnőnek, max rajzol egy naplementét neki töriórán. :D


A vén csávó meg vesz neki olyat, amire igazán vágyik, amit nem tudna elérni a szüleinél...


Jah és ha nem is a szex a fő mozgatórugó, akkor is bandázni (az idős pasi haveri köre) mennyivel jobb olyan emberekkel, akiknek van élete, és nem csak a játszótéren csellegnek... Felmegyünk a csávó lakására, kinyitunk egy bort, nézünk egy filmet, vagy dumálunk egy vacsora mellett a haverjaival, este meg hazavisz kocsival. No etyepetye, csak felnőttnek érezhette magát egy fél napra.


Nem kezelik le, hogy még kislány, és beleláthat a nagyok életébe (munkahely, kötelező problémák megoldása, stb), míg otthon max azzal nyaggatják, hogy kész-e a házi, meg gyakoroltál-e a zongora órára...


Azért mondom, komplex dolog ez, de sajnos megértem az ilyen kiscsajokat, mért vállal be egy vén fószert...

2018. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez egy korszak, nekem is volt ilyen, majd kinövi
2018. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!