Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kell pizsamát,...

Milyen gyakran kell pizsamát, ágyneműt mosni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Amilyen gyakran rosszalkodtok benne! :)
2018. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Hát, amikor elkoszolódik.


Én így csinálom:

pizsamapóló - naponta (hónaljban megizzadok)

pizsamanadrág - 2-3 naponta


párnahuzat - naponta

többi ágynemű pár hetente

2018. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Minden nap mosni kell! Egy asszony dolga ez lenne, hogy csillogjon a lakás! Emeled fel a feneked, és takaríts ki! A lustaság nem visz előre. 56/N
2018. márc. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Nincs szabály erre,hogy mikor "kell".

Igényesség kérdése.

De gondolom nem csak a mosásra érted,hanem a tisztára való lecserélésre is.

Van aki 2-3 naponta cserél ágyneműt és naponta pizsamát,van aki pedig hónapokig bűzölög egy ócska pokróc alatt egy fényesre koszolódott retkes párnával.

Neked kell érezned a higiénia mértékét.

2018. márc. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapban 1× tuti cserélni érdemes.
2018. márc. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Mi hetente cseréljük az ágyneműhuzatot. De nem nagy cucc. Szombat reggel lehúzom 5 perc alatt, mosógép majd szárítógép, 10 perc visszahúzni a frisset.


Szárítógép nélkül kissé macerásabb volt, főleg télen.


29F

2018. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pizsamát 4-5 naponta, ágyneműt hetente cseréljük. De nem mondom, hogy csak ez a jó, mindenki akkor cseréli, ami neki megfelelel.
2018. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Én soha nem szoktam cserélni egyiket se.


Minden alkalommal újat használok, a régit pedig elégetem. Szerintem ez a normális, a használt az már soha nem lesz tiszta, undorító és igénytelen mosni.

2018. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Akkor és kib-ott igénytelen vagyok :D

Ágyneműt kéthetente cserélek (egy hét után kirakom szellőzni), a lepedőm és a hálóingem hetente.

Egyrészt, mert alvás közben mi a Jóisten izzasztana meg (nem szoktak olyan álmaim lenni), másrészt egyedül én alszok a saját ágyamban és nekem is a paplan fölött a kezem, harmadrészt csak két lepedőm és egy paplanhuzatom van, amiket muszáj azokon a hétvégéken mosni, mikor reggel is otthon vagyok. Minden második hétvégén úgy esek haza, hogy már csak bele akarok dőlni az ágyba, akkor elég ciki lenne, ha még várni kéne hat órát hogy megszáradjon az ágynemű és lefekhessek végre...

Párnát meg nem használok, kényelmetlen.

2018. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 2-3 hetente szoktam ágyneműt mosni, hetente pedig szellőztetni. Pizsit hetente egyszer mosok.
2018. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!