Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van meg olyan akinek bejön és...

Van meg olyan akinek bejön és tetszik a Konyhafőnök új séfje?

Figyelt kérdés
Ki az akinek inkább az olyan pasik jönnek be akik kicsit bunkobbak lekezelőek nagyképűek és szigorúbbak? Tehát az olyan pasik mint az íj sef. Én pl teljesen odavagyok értek kiváncsi vagyok hogy más is van e így vele.

2018. márc. 30. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg határozottan jól néz ki (számomra legalábbis), de a stílusa nekem valami borzasztó, igazi arrogáns paprikajancsi.

A legelső séf a megrendíthetetlen, de korrekt szigorával ezerszer szimpatikusabb volt. De hát kinek a pap, kinek a papné :)

2018. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na akkor abban egyetértünk hogy jól néz ki, teljesen odavagyok erte. Annyi a különbség kettőnk között hogy nekem meg pont a stílusa a vonzó a külseje után dehát igen ez igaz hogy mindenkinek más jön be.:)
2018. ápr. 1. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem taszító nagyon-nagyon. Belsőre kritikán aluli tapló, külsőre meg olyan, mint egy fehérebb prímás. Nekem Sárközi Ákos a kedvenc, de József is szimpatikus volt.
2018. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És mi az ami meg ennyire taszító a belsejében?

Sokaktol hallottam hogy mennyire lekezelő na de ez miért baj? O mar elég sok mindent elért az életében annak ellenére hogy milyen fiatal erre büszkének kell lenni, nyilván én se viselkednek ugyanúgy egy kukással mint egy velem tudásban és pénzben is egy szinten levő emberrel, szerintem ezzel nincs olyan nagy baj.

Egyébként nem tudja valaki hogy van e barátnője?

2018. ápr. 3. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Úgy gondolom a büszkeség nem jogosít fel senkit arra, hogy lekezelő legyen. Nem baj hogy ő az, de ettől független engem irritálnak az ilyen emberek. Biztos velem van a baj, hogy egy csöveshez is tudok úgy szólni, mint egy velem egy körben mozgóhoz.
2018. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De megalazkodo se lehet olyan emberekkel akik jóval alacsonyabb szinten vannak mint o
2018. ápr. 10. 05:47
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a kedves(ebb) stílus egyáltalán nem megalázkodó, nézd csak meg Bernáth Józsefet. Kimért volt, de sosem lekezelő, nem éreztette a versenyzőkkel, hogy fú mekkora senkik.

Mellesleg a legtöbb embernél a partnernek vagy mentoráltnak tekintés jobban beválik, mint az arrogáns lekezelés. Az nagyon sokak önbizalmát, versenyzési kedvét elveszi.

2018. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Megalázkodás és normál hangnem között rengeteg különbség van.
2018. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Valaki nem linkel egy kepet legyszi?
2018. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem a Bernáth József a favorit.

2018. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!