Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudassam egy fiúval,...

Julia22 kérdése:

Hogyan tudassam egy fiúval, hogy bejön, úgy, hogy ne legyen gáz, ha elutasít?

Figyelt kérdés
11.osztályos vagyok, bejön nekem egy 10.es srác. Tavaly tuti, hogy én is bejöttem neki, mindig köszönt a folyósón, ha talalkoztunk. Még soha nem beszéltünk, és örülnék, ha rámírna. Nem szeretnék én kezdeményzni, pláne nem, ha nem is tetszem neki, és csak félreértettem a jeleket.

2017. szept. 16. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj rá,ha elmész mellette
2017. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szia, Ilyen fiatal korban mindenki a "jelek"-ről beszél. Köszönj rá, kezdj el beszélgetni vele..Ebből nem következik egyértelműen, hogy szerelmes vagy belé. Én is rád köszöntem a válaszom elején, akkor most küldöm feléd a "jeleket"? :D
2017. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszönj neki, mosolyogj rá.
2017. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 2.nak: mivel egyik baratnomnek, ismerosomnek sem koszongetett, erre jutottam.
2017. szept. 16. 22:57
 5/8 A kérdező kommentje:
A tobbieknek: koszongetek en, meg mosolygok, de itt megalt a tudomany koztunk... En biztos hogy nem fogok kezdemenyezni, de o szerintem (mar ha tenyleg tetszem neki) tul felink ahhoz hogy irjon. Illetve nem is lenne tul "meno" dolog ha velem alna le.
2017. szept. 16. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha kell neked, tegyél is érte valamit. Vagy csodára vársz? Akkor talál mást helyetted, te meg majd szenvedni fogsz!


Bírom, ahogy a lányok elvárják, hogy körbe legyenek ugrálva, de ha tenniük kellene valamit, ott megáll a tudomány

2017. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy alakult végül?
2019. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Próbáld ki pl ha Új évet kívánsz neki, majd akad egy közös téma mely után tudsz küldeni egy szivet s ő is vissza küldi akkor tudhatod hogy akar valamit

De nem annyira gáz ha egy lány kezdeményez, mint ha egy fiú kezdeményezne, mert a barátai szemében nem lesz már az aki. De alányok cuki bujósok s nem lessz gond!

2020. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!