Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öregedés huszonévesen?

Öregedés huszonévesen?

Figyelt kérdés

Tegnap volt ezzel kapcsolódóan kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9221..

Igen ám de azóta tovább nézelődtem a neten, és olyanokról is olvastam hogy vannak akik már huszonévesen erősen kopaszodnak, és az arcuk is sokkal öregebbnek néz ki, őszülnek stb.. Tehát akkor az ember csak 18 éves koráig lehet fiatal?



2018. márc. 30. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elméletileg 18 éves kor után a test március lefele épül
2018. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* márcsak
2018. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanultam, h 27 éves kor környékén kezd leépülni. Addig van csúcsformában.
2018. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi idős vagy, amennyinek érzed magad. Ha már idejekorán öregnek érzed magad, jobban is fogsz öregedni, tehát vigyázzunk a gondolatokkal. A másik pedig a genetika. Attól hogy valaki ősz hajú, még lehet baromi fiatalos vagy fiatal, csak mert korábban kezdett őszülni, még nem fogom öregnek látni.
2018. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább 20 éves kortól
2018. márc. 30. 17:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg arról van szó hogy az ember pl. Sokkal fiatalosabb 14 évesen mint pl 26 évesen. Egyszerűen látszik sokaknál az öregedés ezt kár tagadni. Egy tévéműsorban volt egy 24 éves csávó és azt hittük hogy 33-34 éves.
2018. márc. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!