Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire az...

Csak engem zavar ennyire az öregedés?

Figyelt kérdés

Utálom!!! Épp most néztem vissza a 2010es fényképeimet és elképesztő!! Akkor mennyivel fiatalab voltam, bár akkor csak 14 éves voltam de akkor is. Miért kell ilyen gyorsan öregednie az emberi arcnak?? Ismerek viszont olyanokat is akik 2-3 év alatt is hatalmasakat változnak(rossz irányba)

Bosszantó az egész. Hiába élnek az emberek 70-80-90 évig ha már huszonévesen öregek lesznek. 😢😢



2018. márc. 29. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
:D 22 évesen mit nyávogsz?!
2018. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Nekem totál így néz ki a fejem kb 15 éve. Pedig szültem 2 gyereket. Csak a testem változott, at viszont nagyon negatív irányba. Hiába fogytam vissza, széles lett a csípőm és így a fenekem is. De ossze sem lehet hasonlítani a tini fejemmel. Amúgy nem biztos, hogy öregedett az arcod, csak kezd felnőttes lenni. Azért 14 évesen a kamaszkor középen voltál.
2018. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Jaj, még fiatal vagy és fiatal is leszel még sokáig! Ha jól számolom 22 éves vagy, az még bőven a fiatalság. De amúgy vannak olyan emberek is, akik később fiatalosabban néznek ki. Anyukám is ilyen. Sokkal szebb 40 x évesen, mint 20 évesen.

Nem tudom mennyire van "öreges" arcod, nyilván van, aki fiatalosabb, van aki kevésbé, de nem hiszem, hogy annyira öregnek tűnnél.

Ha mégis zavar ez, akkor próbálj fiatalosan öltözködni, viselkedni, hátha segít valamit. De lehet, hogy azért érzed öregebbnek magad, mert már nem vagy gyerek, míg 14 évesen az voltál, ekkor persze, hogy sokat változik az ember kinézete.

2018. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, csak téged. Az öregedéssel együtt ugyanis jön a tapasztalat, te viszont egyelőre csak érsz, és nem idősödsz. Nem ugyanaz. A tested változik, de böcsebb nem lettél.
2018. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bakkerman! Mit fogsz akkor szólni,ha 56 éves leszel,mint én.22 évesen "öregedő" de jókat írsz,jókedvemben brékelek egyet,az még megy.
2018. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Van, aki korán öregszik, nem tudhatjuk, a kérdező nem pont ez a kategória-e.

Amúgy megértem, engem is zavar. Én 32 vagyok, és pár évvel ezelőttig még egy tízest simán letagadhattam a koromból (baba arcom van, jó géneket örököltem). Most azonban betegségeim lettek, aminek következtében pl. puffadt a szemem. Rettentően zavar, hogy elcsúfítja a fiatalos külsőmet és csúnyának érzem magam. :(

Mondjuk nálam ez ilyen fóbia is, a hiúság. Egy gyönyörű, modellalkatú nővér mellett nőttem fel, így mindig nulla volt az önbizalmam. És ezért most nagyon érzékeny vagyok erre.

2018. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

3-as:

Az öltözködés semmit sem számít, csak az ARC számít. És igen, az egész életben ezt a rohamgyors öregedést utálom. Miért nem nézhetnek ki 10 évig ugyanúgy?? Miért öregszik az emberek arca ilyen gyorsan miért???

2018. márc. 29. 15:26
 8/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mások is ugyanúgy öregszik mint én pl. Volt osztálytársaim.csak elszomorító olyan képeket nézni másokról is hogy nem rég még milyen fiatal volt most meg szőrős az arca, tiszta felnőttes stb.
2018. márc. 29. 15:32
 9/21 anonim ***** válasza:
Hú de sz*r lesz neked az élet.
2018. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Pedig ez az igazság. Az emberek csak nagyon rövid ideig lehetnek fiatalok, pillanatok alatt eltud telni ez, utána jön az a érzés hogy nem használtam ki stb.. És ami a legrosszabb hogy NEM LEHET visszafordítani, jóvátenni semmit. 😢Olyan kegyetlennek érzem ezt. 😟
2018. márc. 29. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!